Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Útlevél nélkül foglalhatok...

Útlevél nélkül foglalhatok repülőjegyet?

Figyelt kérdés
Egy baráti társasággal utazom Ázsia egyik kisebb országába. Későn derült ki, hogy 4 nap múlva lesz a foglalás, de útlevelemet csak most csináltatok életemben először. A folyamat meggyorsitása plusz költséget von maga után, de nincs annyi félre tett pénzem, tehát az útlevél a foglalásig nem készül el. Van ahol azt olvastam kell, van ahol azt hogy nem. Hol lehet megtudni pontosan szükség van e útlevélre a repulojegy foglaláshoz?

2016. jan. 24. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Drága! Fogod magad, és elkezded foglalni a repülőjegyet. Szépen sorban megcsinálod amit kell. A végén ha kér útlevélszámot akkor abbahagyod az egészet, és okosabb lettél ebben a kérdésben. Ha nem kér, akkor szépen végigviszed és már le is foglaltad a jegyet. Miért olyan nehéz ezt megcsinálni?
2016. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak gondoltam nem utazok fel feleslegesen vidékről, ha nem lehet fogalalni.
2016. jan. 24. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Jegyet foglalni online is lehet
2016. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nem kell felutazni sehová, a neten amúgy is könnyebb a legolcsóbb/legjobb lehetőségeket megtalálni.


Egyébként általában nem kell a repjegyhez útlevélszám, talán Oroszország a kivétel.

2016. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Az internetes jegyvásárláshoz nem kell útlevélszám.

Megjegyzem, évek óta nem hallottam olyanról, hogy valaki ne online vette volna meg a repülőjegyét.

Nem is igazán értem, mit kell ezen felutazni, mással konzultálni, aztán életben tartani olyan irodákat, akik nem tesznek mást, mint beütik a nevedet adott mezőkbe.

2016. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában nem kell, de nekem Aeroflot foglaláskor kellett. Más társaságnál nem emlékszem, hogy kérték volna. De mint írták, kezd el ha a fizetésig nem kérik az útlevél számot, akkor utána már biztos nem kéri.
2016. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint hova akarsz utazni vidékről? Repjegyet az interneten keresztül szokás venni.
2016. jan. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!