Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha júniusban kell külföldre...

Ha júniusban kell külföldre utaznom, már most foglalhatok repülőjegyet? Valamint így olcsóbb lesz, vagy drágább?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első utam repülővel, úgyhogy nem sokat tudok a dolgok menetéről. A ryanair vagy a wizzair-rel érdemes menni?

2014. márc. 18. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi már tavaly októberben meg tudtuk venni idén augusztusra a jegyeket, tehát már biztosan lehet foglalni júniusra.
2014. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

minél előbb foglalsz, annál olcsóbb a jegy, tehát igen, kezd el most keresni a megfelelő járatot

hogy melyi ktársasággal utazol, az függ attól hogy hová mész, repül-e oda az adott társaság, melyik mennyibe kerül stb.

egyébként tök mindegy technikailag, hogy ryanair vagy wizzair

2014. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Októberben venni augusztusra??? Az kissé korai, nem? :O

Annyira olcsó volt?

2014. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

" minél előbb foglalsz, annál olcsóbb a jegy,"



Köszönjük, hogy bemásoltad a légitársaságok szokásos kamu szövegét. Ezt a hazugságot szerintem a kérdező is megtalálta már több helyen leírva.



Kérdező: ezt sajnos nem lehet előre megjósolni. Júniusig össze vissza változhat az ár. Azt tudom javasolni, hogy mérlegeld: az a rosszabb ha megveszed és olcsóbb lesz vagy ha nem veszed és drágább? Ha pl nagyon konkrét az időpont, pl június 10-en kell mindenképp menni, egy nappal se előbb vagy később akkor mielőbb vedd meg, mert ugyan valószínűleg később olcsóbb lesz na de ha meg hirtelen háromszor olyan drága akkor mit csinálsz? Kiszámíthatatlan.


Mi, akik fillérekért repülünk azért tehetjük ezt mert végtelenül rugalmasak vagyunk. Akkor és oda megyünk amerre épp van olcsó jegy. Az ilyen konkrétabb elképzelést mint a tied sokkal nehezebb olcsón kivitelezni.


Mondjuk az hogy ryanair és wizzair is jár oda segít kicsit a helyzeten.

2014. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Pedig van abban valami hogy a korán vett jegy olcsóbb.

Mi októberbe 18.990 forintért vettünk brüsszeli jegyeket odafele, amik most 25.990 forintot kóstálnak!

2014. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Nagy általánosságban valóban nem igaz, hogy annál olcsóbb minél korábban veszed. Nem mindegy melyik

légitársaságról beszélünk és milyen uticélról.

Az Easyjetnél például valóban érdemes megvenni minél korábban, de a Ryanairnél, Wizzairnél ez nem feltétlen igaz. Ezeknél a tapasztalatom szerint 1-2.5 hónappal korábban vannak a legolcsóbb jegyek, persze kivételek lehetnek, valóban nincs semmire sem garancia.

2014. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

pont én is az easyjetet akartam felhozni példának, januárban a nyári jegyek oda-vissza 60 ezer fortinba kerülte, most ugyan arra az idöszakra meg oda-vissza 30 ezer (Genf- Budapeströl van szo)

szoval nem igaz, hogy minél elöbb veszed meg, annál olcsobb.. de azért elötte 2-3 honappal már meg lehet venni, de félévvel elötte szinte biztos, hogy drágább és a féléves idöszak alatt lesz olcsobb is a jegy ára.

2014. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Londonba kell majd repülnöm, június 12.-e az időpont.

A ryanair-en gondolkodom igazából, ma pedig ajánlották az Aer Lingust. Utóbbi is fapados járatokat indít tudomásom szerint, a jegyárait még nem néztem. Esetleg valaki utazott már velük?

2014. márc. 18. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

"Mi októberbe 18.990 forintért vettünk brüsszeli jegyeket odafele, amik most 25.990 forintot kóstálnak!"


Húha... jó drágán vetted :D

Mikor lesz nagyjából az utazás? Ez lesz augusztusban?


Csak mert akkor szólok, hogy lesz az még feleannyi is.


Brüsszelbe 10e feletti jegyet venni az nagyon-nagyon drága.


Többször voltam már, a legdrágább jegyem 3000Ft volt Brüsszelbe, de rengeteg 1000Ft alattit is vettem már konkrétan oda.

2014. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!