Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lufthansával fogok utazni....

Lufthansával fogok utazni. Budapest 2A terminálnál lehet automatával check in-t csinálni vagy a pultnál?

Figyelt kérdés
Online nem tudom hogyan kell de ha tudnám is akkor nyomtatást nem tudom megoldani. Hétfői nap lesz a gép indulása és vasárnap semmi sincs nyitva ahol nyomtatni lehetne.
2016. febr. 17. 20:06
 1/8 A kérdező kommentje:
illetve a reptéren fizetős ha az automata vagy az ott dolgozó csinálja meg?
2016. febr. 17. 20:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetned érte. Ha nincs feladott csomagod, akkor a kiosk-nál is tudsz nyomtatni beszállókártyát, ezzel időt spórolva. De ha van feladandó csomagod, akkor így is úgy is be kell állnod a pulthoz. :)
2016. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lesz feladott poggyászom.

A pultnál elég lesz az útlevél és tudják h van jegyem?

2016. febr. 17. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, tudni fogják, hogy van jegyed. :)
2016. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 17. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell fizetni megcsinálják neked a pultnál amikor feladod a csomagokat.

Azért a foglalási számot írd le a biztonság kedvéért, de az útlevél elég általában.

2016. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor ott dolgoztam, akkor nekünk vissza kellett küldeni az automatához azt, aki úgy állt be a sorba poggyászt feladni, hogy nem nyomtatta ki... Kivéve, ha business class vagy star alliance gold vagy.
2016. febr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pár éve még volt "baggage drop-off" oda nem lehetett beállni jegy nélkül, de most az megszünt és minden járatra, illetve a légitársaságnak van külön pultjuk és egy helyen van a becsekkelés és a csomag feladás is.

Soha nem értem meg miért jó ez így, ott az automata simán be lehetne csekkolni, feladni a csomagokat és menni be a terminálba, de nem most megkell várni amíg kinyít a pult, beállni a baromi hosszú sorba és várni.

2016. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!