Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Először fogok átszállással...

Először fogok átszállással repülni. Az átszállásra lenne 2óra 20percem, Frankfurtban. Az elég?

Figyelt kérdés

Skyscanneren hozta ki ezt a repülési 'párost', tehát a gép amivel megyek Frankfurtba, és amivel onnan tovább Kanadába.

Sose szálltam még át, de gondolom mivel ez ilyen átszállás, nem kell újra kint becsekkolni és a többi és a többi.

Elvileg simán elégnek kéne 2óra 20percnek lennie ugye?


2016. febr. 17. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
bőven elég, Frankfurt elég átlátható reptér
2016. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég lesz.
2016. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem Amszterdamban 50 percem volt, rohanàs, de elég voltm
2016. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2:20 akkor is elég ha négykézláb mész a két gép között :D A Lufthansa teljesen eszelős jegyeket is képes eladni, a Szingapúr-London járat kapcsolata reggelente 45 perccel mindenki kedvence, az emberek átérnek, a csomagok soha. Ez nem akadályozza meg a Lufthansát abban hogy már tíz éve vidáman ezt a baromságot csinálja. Szóval, 2:20 az rengeteg.
2016. febr. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 órám volt ott az átszállásra, ami a gyakorlatban inkább 1,5 lett, mert az odafelé tartó gépem késett, ráadásul marha messzire kellett mennem, de így is kényelmesen odaértem. Frankfurtban szó szerint 3 méterenként ki van táblázva, hogy mi merre van, így azonnal megtalálsz mindent, ráadásul mozgójárda is van.
2016. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem New yorkban volt 4 órám, de óriási sor volt. Végül 3 es fel ora sorbanallas utan atengedtek az ellenorzesen es akkor tudtam meg, hogy fel kell vennem a csomagom. Igen ám de összelett törve es nem gurult es a gepem a repter masik felerol indult. Szoval nyakamba vettem és rohantam mint az őrülthogy leadjam megint. De 5 perccel az ajto zaras elott odaertem ahol megtudtam, h kesik a gep, es csak egy ora mulva indul
2016. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!