Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Étel szállítása kézipoggyászban?

Étel szállítása kézipoggyászban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Wizz-el fogok nemsokára utazni egy barátomhoz Londonba, akinek egyetlen kívánsága az itthoni ételekből a májas volt.:) - Ettől független persze kap mást is, csak nah. -


Elolvastam az élelmiszer szállítására vonatkozó szabályokat, és sajnos ott ezt találtam hogy "A kézi poggyász esetében figyelembe kell venni, hogy a krémes állagú készítményekre (például: májkrém, lekvár, méz, stb.) is vonatkozik a folyadékokra vonatkozó mennyiségi- és tárolási korlátozás. "


Ezek szerint ebből is csak kis kiszerelésűt vihetnék magammal?

És azt is lezárva?

Volt már esetleg valaki ilyen helyzetben?



2016. febr. 28. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, folyadéknak minősül. Megpróbálhatod átvinni, hátha átcsusszan. Legrosszabb esetben kidobatják.
2016. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, én is ettől tartottam.

Bízom benne, hogy átférek vele:), és nem kötnek bele.:)

2016. febr. 28. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen 100g-os májasok, viszont hogy oldod meg a hűtést?
2016. febr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dávid057 válasza:
Én a kézipoggyászomban vittem krémes sütit kb. 1,5 kg-ot és simán átengedtek a biztonsági ellenőrzésnél. (Én is szintén Londonba Wizz Air-rel repültem)
2016. febr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, 2 nap múlva meglátom velem mi újság lesz.:)

A hűtéssel én is filóztam, de szerintem 2-3 óra alatt (főleg ebben az időben) nem történik még látványos baja.

Vagy lefagyasztom előtte:D, és majd kienged amikorra odaérek.:D

2016. márc. 1. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!