Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair-nál mi van akkor ha...

Wizzair-nál mi van akkor ha nagyobb a kézipoggyászom mint a megengedett?

Figyelt kérdés

Észreveszik-e ha 8 cm-el nagyobb, mennyire szokták ellenőrzizni? Mi történika akkor ha ott derül ki hogy túl nagy a bőröndöm?

42*32*25 cm helyett az én bőröndöm 49*34*22 cm.



2016. febr. 8. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, észreveszik, lévén bele kell próbálni egy keretbe. Fél kell adnod a csomagot és jó sokat fizetni érte
2016. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tapasztalat hogy észreveszik, vagy csak "elvileg" Meg mennyi az a jó sok? Tehát venni egy új bőröndöt jobban megéri mint megpróbálni, hátha nem veszik észre?
2016. febr. 8. 16:56
 3/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ilyen 40-50 EUR kozott van, ha ott a helyszinen kell feladnod. Az hogy magasabb mint a megengedett szerintem pont nem eszreveheto, miutan egy keretbe kell beleprobalni, ami ugye a melyseget es a szelesseget meri.


En raprobalnek siman.

2016. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
49 cm a hossza. Tehát 7 cm-el nagyobb mint a megengedett.
2016. febr. 8. 17:05
 5/16 anonim ***** válasza:
1 cm-èrt is fizettetnek, ha nem fèr bele a keretbe. 7 cm mèg feltűnő is. A fapadosok nagyon szigorùak a mèretekkel.
2016. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7 cm nagyon sok. Esetleg, ha puha falú és nem pakolod tele és bele tudod nyomkodni a keretbe. Talán. De én nem kockáztatnék. Tavaly igy jártam. Itthon elfogadták és visszafelé Svájcból legomboltak rólam 85 svájci frankot.
2016. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Általában szokták nézni. Ha nem fér bele akkor 16 ezer Ft körül fizetsz vagy nem viszed a táskát. Ha nem merev akkor lehet esélyed de ha merev akkor bukta.
2016. febr. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Van,hogy abszolút nem is nézik a bőröndöt,van,hogy össze lehet nyomni kisebbe(pl.a hátitáskát veszel),van,hogy olyan a keret,h a szabvány méret pont belefér

Szerintem nem érdemes ezen idegeskedni vagy fizetni 50-60 fontot és ezzel csomó bosszúságot okozni magadnak,próbálj meg olyan táskát vinni,ami maximális mérete a megadott


Másrészt ha veszel egy új táskát/bőröndöt az évekig jó,sokszor tudod használni,mintha pár centiért kidobnál esetleg ugyanennyi pénzt egyszer

2016. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Olyan nincs,hogy abszolút nem nézik a bőröndöt.Mindiiiiiig nézik hidd el:)
2016. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

De van olyan.Egyszer Barcelonából jöttünk,egyszer pedig Berlinből fapadossal.

Nem volt a beszállókapunál semmilyen keret,egyetlen alkalmazott,ő se figyelt semmire csak,hogy minél hamarabb átengedje az embereket..Szóval ha sokat utazol belefuthatsz egy-egy ilyenbe,de ez eléggé ritka

2016. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!