Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülésre lehet vinni kézipogg...

Repülésre lehet vinni kézipoggyászban (mert csak azom lesz) hajvasalót? (WizzAir)

Figyelt kérdés
Nem szívesen válnék meg ott tőle, mert nem lehet.

2016. márc. 8. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lattad valahol leirva, hogy nem lehet? Beletartozik valamelyik tiltott kategoriaba? Ha ugyesen elolvasod a wizz honlapjan (is) fent levo, amugy minden legitarsasagnal azonos szabalyokat, te is megtudhatod.


[link]

2016. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet. Aki repül annak legálabb egyszer nem ártana elolvasnia a neten, hogy mit nem lehet felvinni a kézipoggyászban.
2016. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Mi a franc ez? Bemondták harminc éve a Szuperbolában hogy nem lehet hajvasalót felvinni és azóta mindenki annak alapján tájékozódik? Komolyan, értelmesebb magyarázat nem jut eszembe. Mert hát gyakran kérdezitek ezt a marhaságot és még elképzelni is nehéz miért. Mesélj, mi vezet arra hogy azt gondold hogy nem lehet felvinni? Nem éles, nem hegyes, áram nélkül az ég világon semmire nem jó. Akkor miért kell kérdezni?
2016. márc. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végigolvastam a szabályzatot, felfogtam nem vagyok szőke. De mivel az életben soha nem repültem még, nem akarok ott bakizni, és több ezer forintos dolgoktól megválnom, mert rohadtul nincs rá pénzem.

Vízzel sem lehet igazán ölni, mégsem viheted fel.

Ja és azt tudtam, hogy feladott csomagban lehet, de kézipoggyászról van szó és nem voltam biztos, hogy a fedélzetre felviheted.

2016. márc. 9. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:
"Nem akarok bakizni".. miért nem olvastad el a korábbi kérdésekre a válaszokat, havonta egyszer megkérdezi valaki.
2016. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!