Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőtéren a biztonsági kapu...

Repülőtéren a biztonsági kapu észleli a koronában lévő fémet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdés adott.Áprilisban utazom először repülővel és félek, hogy a biztonsági kapu észleli a fogamban lévő kis méretű fémcsavart.

2016. márc. 10. 09:57
 1/10 MrPifta ***** válasza:

nem hiszem, több kiló fém van a karomban, amikor átmentem, hátranéztem, hogy nem kéne csipognia? De csak engedtek tovább.

A biztonság kedvéért vidd magaddal a papírt, hogy orvosi fém van benned.

2016. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ferihegyen nem sìpolt be nekem. Ahogyan mondjuk Dubaiban sem. Lutonban, Frankfurtban, Bècsben viszont màr igen.
2016. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy sima kis csavar becsipogott? Bécsből megyek én is :) Orvosi papir kell róla? Ha igen megértik a magyart Bécsben? :O
2016. márc. 10. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell orvosi papír. Magyarul ne szòlj, angol vagy nèmet. De ne aggòdj, vègignéznek kèzidetektorral, ès nincs gond.
2016. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem fog becsipogni, de ha becsipogna, akkor sem kellene semmilyen papír.
2016. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! :) Ha papír nem, akkor mi? :)
2016. márc. 10. 23:40
 7/10 MrPifta ***** válasza:
elmondod nekik szépen ékes német szólással, hogy orvos tette oda a fémet. És továbbenged.
2016. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ha papír nem, akkor mi? :)"


Semmi, átvizsgálnak kézi detektorral. Semmi értelme a papírnak, gondolj bele, hogy ha egy papírral simán át lehetne menni az átvizsgáláson úgy, hogy becsipogsz, akkor minden terrorista így akarna fegyvert felcsempészni. Ha meg így is, úgy is átvizsgálnak ha becsipogsz, akkor minek kellene papír?

2016. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a sípcsontomban van egy nagy fémrúd, arra se sípolt be soha, pedig 5x mentem már át reptéri biztonsági kapun.
2016. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a testedet tapogatják végig kívülről ezek a részecskék, belül nem jutnak át rajtad azért nem.
2016. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!