Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőre poggyászként hogy...

Repülőre poggyászként hogy merjek feladni értékes dolgokat? Nem lopják ki, na meg nem dobálják?

Figyelt kérdés

Konkrétan értékes műszaki cikkekről van szó: kamerák, mikrofonok stb, mert némi forgatás is van a tervben, és valahogy magunkkal kell vinni, de nyilván ezeket nem lehet csak úgy ruhás bőröndként dobálni.


Akkor milyen lehetőség van, hogy az ilyen cuccost normális körülmények közt szállítsák, na meg hogy el se tűnjön semmi?



2016. márc. 13. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kezi poggyaszba raknam en. A feladott borondben vagy eltorik, vagy kilopjak belole.
2016. márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, kézipoggyászba, feladottba semmiképp!
2016. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Múltkor pont láttam, amint mentek fel szalagon a repülőre a poggyászok, az egyik leesett a legtetejéről. Szóval megeshet, hogy ilyesmi történik.
2016. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen vinném én is na de nem engedik fel !!!!
2016. márc. 13. 23:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért ne engednék?
2016. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A speciális kezelést igénylő csomagok szállításának is megvan a kidolgozott menete minden repülőtársaságnál.

Ha érzékeny eszközöket (pl kamerát) szállítasz, akkor ezt jelezd előre a légitársaságnak és megfelelő módon lesz szállítva, többnyire a fedélzeten.

persze ennek lesz extra díja nyilván.

2016. márc. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

mondom h nem engedik. egedül a laptopot nézik el, semmi más elektronikát nem engednek, és akkor a kamerák mellé még jönnek a szintén többszázezres speckó puskamikrofonok stb, szal milliós értékekről van szó összesen, és hidd el h nem engedik! ugye mióta van ez a bomba-dili, azóta semmi ilyesmit ...


Jelzem én, csak eddig mindig megnyugtattak h ne aggódjak, jó lesz az ott, vigyáznak rá, aztán ja hogyne, láttam én, mennyire dobálják a csomagokat, csak ennyi drága technikával még nem repültem.

2016. márc. 14. 10:06
 8/13 A kérdező kommentje:
na ja, az meg a másik h kilopják a felét vagy eltűnik a bőrönd stb , áhhh nem tudom ...
2016. márc. 14. 10:07
 9/13 anonim ***** válasza:

"mondom h nem engedik. egedül a laptopot nézik el"


Ez marhaság!

2016. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hidd csak el nekem ... óceáni járatokon még szigorúbbak a dolgok. tőlem egyszer még egy sima kis gagyi zseblámpát is elvettek, mert "bombagyanús"... jó lenne erre valami szabályozást látni. de ha bele gondolok, már eleve a cuccok mérete miatt se vihetem fel, na de akkor mégis melyik értéket hagyjam veszni? :(
2016. márc. 14. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!