Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tényleg félelmetes repülőn...

Tényleg félelmetes repülőn utazni?

Figyelt kérdés

Nem ültem még repülőn de hamarosan fogok. Az út 3 óra, Budapest-Dublin.

Kérdeztem az egyik barátnőmet,mert ő most utazott repülőn egy hónapja kb.,hogy milyen érzés repülővel utazni , és azt mondta ,hogy nagyon rossz. Félelmetes 12 km magasságból a földet látni. Egész úton parázott,hogy mi lenne,ha onnan lepottyannának.

Azt is mondta,hogy biztonságos közlekedési ezköz,mert sokkal biztonságosabb az autónál de ő akkor is parázott.


Azért kérdezem meg ebben a kategóriában ,hogy itt biztos sokan ültek már repülőn,hogy milyen repülőn utazni. Tényleg félelmetes vagy nem?

Lehet csak a barátnőm ennyire gyáva.

Mert én nem vagyok olyan félős.



2016. márc. 15. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem para. Én nem szeretem az extrém sportokat,hullámvasutat...stb, de a repüléssel semmi problémám nincs,még akkor sem ha légörvénybe kerülünk.
2016. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
elsőre nekem is úgy tűnt,hogy elég merész dolog ez a repkedés,mivel nem vagyok madár,jobban érzem magam a földön de az ember gyorsan alkalmazkodik,ugyhogy megszokás kérdése ez is és a mai világban elég biztonságosak a repülők eltekintve a szándékos hibákról.
2016. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sosem féltem repülőn, igaz nagyon sokat repültem már.
2016. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem félelmetes. Számomra egyes sofőrök mellett sokkal félelmetesebb autóval utazni..
2016. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felszálláskor és leszálláskor a nyomásváltozás kellemetlen, viszon kb olyan, mint a vonat, csak ha tiszta az idő szebb a kilátás. Imádok repülni :) Múltkor volt egy kis turbulencia, olyan érzés volt, mikor busszal egy földesúton mennél.
2016. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges parázni. Csinálni nem tudsz semmit, csak rosszul érzed magad tőle ahelyett, hogy élveznéd.
2016. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan mint egy buszon ülni.
2016. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem félelmetes repülni. én egyedül akkor parázok ha viharban száll le a gép, tudom, hogy már nagyon közel van a föld, de a ködtől felhőtől még mindig nem látni a talajt.
2016. márc. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra ez géptől függ. Egy nagyobb gépen egyáltalán nem para, nem érzed annyira az errszkedéseket, kanyarokat. Egy kis gépnél eléggé parás, de túlélhető. Eddigi legrosszabb élményem, amikor belerepültünk egy viharba, rázkódott a gép össze-vissza, a villany fel-le kapcsolódott az emberek sikítoztak, gyerekek sírtak...na az elég para volt, de utána már.mindenki nevetett :D
2016. márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!