Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen érzés repülőn utazni?...

Milyen érzés repülőn utazni? Tényleg félelmetes és rázkódik mikor fel/le száll a gép?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Jaja, néha el is szoktuk hagyni a kereket, akkor a pilóta kiszáll és visszateszi. :D


Amúgy egyáltalán nem félelmetes, és nem is rázkódik különösebben, még légörvényben se elviselhetetlen.

2013. ápr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 minecodus válasza:

Attól függ milyen időt fogsz ki.Én összes utazáson pont jót.

Kevésbé szeles időben egyáltalán nem rázkódik,csak fura érzés ahogy a sebesség gyors változása miatt odaprésel az üléshez.Légörvényben pedig majd szétszakad a gép:D

2013. ápr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dehogy félelmetes. Az első egy-két úton izgalmas volt, a sokadiknál azért már nem olyan nagy élmény. Rázkódni erősebb légörvényben szokott, de ilyenben még szerencsére nem nagyon volt részem. Le és felszálláskor nem rázkódott sose.


Persze írhatnám, hogy próbáld ki, akkor ismered meg igazán... de gondolom ha lenne rá 1-2 ezer forintod akkor már biztos kipróbáltad volna.

2013. ápr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Sokszor repültem már, első kettő alkalom még izgi volt, folyamatosan fényképeztem az ablakon keresztül, de most már csak bedugom a fülhallgatót a fülembe és alszok :-D
2013. ápr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én még csak 2szer repültem de szerintem elég uncsi:D a le meg a felszállás jó amúgy unalmas
2013. ápr. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ha csak nem zuhan le akkor semmi különös
2013. ápr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D pont most tervezek egy utat ahova kénytelen leszek repülővel menni ezért kérdeztem. Úgy hallottam a Ryanair eddig balesetmentes volt.. ez azért kicsit megnyugtató.
2013. ápr. 2. 14:49
 8/9 anonim válasza:

Sokkal nagyobb esélyed van arra, hogy miközben odafelé mész autóval, hogy elcsapnak... Egyáltalán nem veszélyes és nem is félelmetes. Már sokat repültem különböző időjárási körülmények között. Ha egy nagyobb esőfelhőn repülsz át, egy kicsit rázkódik a gép (ahhoz pont eléggé, hogy álomba ringasson), egyszer-egyszer villan egy-egy villám, de nem félelmetes. A gépnek sem lesz semmi baja ha belecsapna is a villám. Légörvényben egyszer volt részem, mikor még kisebb voltam. Nem olyan borzalmas, de az ember képes, hogy túlreagálja...

Felszállásnál alig rázkódik a gép, leszállásnál egy kicsit, de akkor akiknek még csak az első-második utazásuk, mindig lélegzetvisszafojtva figyelnek a fejleményekre. Ajánlom figyeld ki milyen fejet vág! ;)

2013. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva örülj, hogy Magyarország az európai unió tagja ugyanis az unió légterébe csak biztonságos, rendszeresen átvizsgált, modern repülők léphetnek be.

Amúgy mind egy mivel mész mindegyik biztonságos. Amúgy az előttem lévőnek igaza van nagyobb eséllyel halsz meg a reptérre vezető úton mint a repülőn.

2013. ápr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!