Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki magyar nem utazik 2016...

Valaki magyar nem utazik 2016 03 24-én reggel Eindhoven reptérről Budapestre? A férjem most utazik haza első alkalommal, segítene valaki?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Mit kell segíteni? Eindhoven reptere kicsi, minden èrthetően ki van táblàzva.
2016. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem tud hollandul.eggy kicsit érti a német nyelvet.és még nem utazott repülővel.tehát neki minden új ott.
2016. márc. 20. 15:34
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
a repülés (is) nyelve angol, minden ki van írva mindenhol a világban angolul is
2016. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de a férjed esetleg szellemi fogyatékos??

Mert ha nem, akkor mit nem tud megoldani?

Minden reptéren angolul is ki van írva a fontosabb dolgok.

De ha nem tud angolul akkor is tud olvasni,és lát is. A kivetítőn fel lesz tüntetve a járatszáma, és hogy honnan száll fel a gép. A számokat csak ismeri, gondolom. Majd szépen követi a tömeget. Nem olyan bonyolult az egész!

2016. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha online checkolással vettétek a jegyet, akkor azt neten intézitek, ott már mehet egyből az ellenőrzőkapuhoz. Ha okostelefonja van, elég letölteni a passwallet alkalmazást, és azon keresztül is be tudja majd mutatni a jegyét. Ha ez nincs, akkor ki kell nyomtatni. Ha átjutott az ellenőrző kapun, onnan már tényleg nem lehet eltévedni. Átmegy a shop&fly üzleten, majd megkeresi, honnan indul a gépe. Egyébként rengeteg magyar lesz ott, nem kell aggódnia. Ha checkoli a helyszínen kell, akkor először a check-in pulthoz kell menni, ha van feladandó csomagja, akkor azt a pulttól jobbra tudja megtenni, az ellenőrző kapuhoz vezető folyosó mellett.
2016. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszom még kiegészíteném annyival, hogy a gépen már valószínűleg magyar lesz a személyzet. Egyébént nem kell egyből retaldáltnak nézni a kérdezőt, én is paráztam az első alkalomnál, pedig angolul is tudok, de ha az emberre ismeretlen szituáció vár, természetes, hogy tart tőle.
2016. márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen rendes vagy .igazából néhány ember (az előző válaszolóra gondolok)mar eleve úgy születik hogy mindenről mindent tud ezáltal nincs más dolga csak hogy lealázzon és lenézzen más "átlagembert"akinek esetleg van új dolgok,helyzet az életében.és nem gondolom hogy szégyen vagy butaság kérdezni bármiről is.hisz azért vannak ezek a fórumok hogy segítsünk egymásnak ha tudunk.
2016. márc. 20. 16:46
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

" nincs más dolga csak hogy lealázzon és lenézzen más "átlagembert"akinek esetleg van új dolgok,helyzet az életében"

Senki nem alázott és nem nézett le.

Én 43 évesen tavaly repültem életemben először úgy, hogy angolul csak yes és no szavakat ismertem.

Mégsem pánikoltam, mert bár életemben először láttam repülőteret belülről, de szinte minden annyira egyszerű, hogy bárki eligazodik. Én kezemben a járatszámmal, lestem a monitorokat hol írják ki, hogy hol száll fel a gép. Nem volt nehéz követni a számokat, majd követni a tömeget.

Azért ehhez nem kell olyan nagy tudás.. Egy felnőtt ember csak nem vész el így..

2016. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
értem csak tudod vannak akik jobban paráznak az új dolgoktól ,helyzetektől!pl sosem használtam információszerzésre ilyen fórumot .de gondoltam itt normális emberi módon megosszák az emberek egymással a tapasztalatukat.és ez által segíthetünk egymásnak:)
2016. márc. 20. 17:31
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért van ez a fórum, nehogy nehogy már a kérdezőnek kelljen szabadkoznia. Értelmes ember segít ha tud, a sértő véleményét pedig magában tartja.
2016. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!