Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan töltsem el az időt egy...

Hogyan töltsem el az időt egy 25 órás repülőúton? És számíthatok esetleg az előttem lévő szék háttámlájába épített tv-re?

Figyelt kérdés

Az út kicsit több mint 25 óra lesz (2 átszállás, az egyik dubajban, a másik sydneyben), ha a várakozási időket is beleszámolom, akkor 46 órás lesz az az idő amíg eljutok Bp-ről Új-Zélandra. Nagyon félek ettől, mert ennyit még sosem utaztam ennyit (eddig csak röpke 1-2 órás repülőutakon voltam...). Turista osztályon fogok menni, számíthatok az előttem ülő támlájába épített tv-re? És ha van ötletetek, akkor írjátok meg, hogy miket csináljak 46 óra alatt?


14/L



2016. márc. 22. 17:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreírtam: nem "fogok", hanem "fogunk" (a családommal megyek)
2016. márc. 22. 17:10
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Olvasás, alvás, kajálás. Biztos lesz TV, de az nem túl izgalmas.
2016. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

lesz tv es lesznek filmek, altalaban olyanok amiket epp most jatszanak a mozikban meg egy rakat regebbi film

adnak fullhalgatot, a gond csak az hogy a gep zugasatol nem lesz vmi tul jo minosegu a hang, plusz tutti angolul lesz minden, nem tudom mennyit ertesz belole

nemcsak filmek vannak, hanem kezdetleges video jatekok is amiket a kepernyon tudsz jatszani es a taviranyitoval kezeled


lesz egy csomo zenei csatorna, en altalaban berakom a klasszikus zenet es alszok


legutobb akkor repultem hosszu uton amikor a captain america ment a mozikban es azt megneztem a repulon, de az egy latvanyos film, a repulon a minoseg olyan fos volt, hogy alig vartam h ujra megnezhessem normalis teven, normalis hanggal


vigyel egy jo konyvet, vigyel dvd lejatszot (ha van) vagy laptopot amin tudsz gepelni/irni pl. utinaplot, vagy levelet regi ismerosoknek, amit majd elkuldesz amikor mar leszalltatok es van internet kapcsolat (a gepen nem biztos hogy lesz vagy lehet hogy fizetos)


atszallasnal a repteren maszkalj sokat, menj be mindegyik boltba, tapogass meg mindent, fujd magadra a parfumoket, lapozz bele a magazinokba, mindegy csak ne ulj egy helyben mert azt ugyis fogsz eleget

2016. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tothp ***** válasza:
70%
Arra számits (főleg turista osztályon), hogy ha az előtted ülő elfárad, igazán közelről kell majd nézned azt a TV-t
2016. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nézed a filmeket, zenét hallagtsz, eszel, iszol, alszol, leszállsz, vársz és kezdődik minden elölről.

Tekintve, hogy sötét lesz (ilyen hosszú utakon a cél, hogy az utasok aludhassanak, így általában étel felszolgálása után, besötétítenek). Szóval könyvet és társait nem ajánlom. Turista osztályon is van tv a széktámlában. Ne félj nem lesz unalmas, csak hosszú és fárasztó.

2016. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lotti1 válasza:
59%

Párom utazott már kb. ennyit,ő nem szállt át.Ő jól elvolt.más osztályon utazott fekve aludt.Azt sajnálta mikor este lett automatikusan ablakot elfedték pedig a naplemente fentről valami csodás.Kinézett és az ég fele világos fele sötét volt.

Ha nagyon unjátok az átszállási várakozást játszatok olyat ha jön valaki megtippelitek mi lehet a foglalkozása.Mi írtó jókat nevettünk ezen,jól megy vele az idő.

Az embereket megfigyelni is érdekes dolog.Csendes megfigyelőként belelátni mondjuk a családi kapcsolatokba.Kitartást,éltessen benneteket a cél!Jó utat!

2016. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lotti1 válasza:
93%
Fontos a lábatokat sokat mozgassátok:pumpáljatok,feszítsetek,mozgassátok!
2016. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

melyik legitarsasaggal jossz? altalaban a hosszu jaratokon teljesen jo fedelzeti szorakoztatorendszer van, friss filmekkel, ahogy mar masok elottem irtak. mindenkeppen faraszto lesz es utana meg at is kell szokni a fel napos elteresre az idoben.


cipot vedd le, setalj idonkent kicsit a gepen es igyal sok vizet, mert eleg szaraz a levego a gepeken. Olvasni is tudsz, akkor is ha besotetitenek, minden ulesnek van olvasolampaja ami nem zavarja a szomszedaidat.


kellemes repulest!

2016. márc. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a szuper válaszokat, most megnyugodtam egy kicsit, mert ha van tv, akkor 2-3 órára minimum el leszek foglalva, az angol filmekkel nincs bajom, nem olyan jó az angolom, de azért megértem miről van szó. (Főleg ha van angol felirat.)

Amúgy ha jól tudom akkor Emirates-el megyünk, de nem biztos.

2016. márc. 24. 06:10
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja, ami meg az ottani rossz minőségű fejhallgatókat illeti...viszek sajátot, az kényelmesebb.
2016. márc. 24. 06:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!