Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van lehetőség a reptéri...

Van lehetőség a reptéri átszálláskor történő várakozást megnyújtani 15 óráról 2 napra úgy, hogy ez a repjegy árában ne jelentsen nagy változást?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy nagyobb repülésem, és egy transzfer/átszálló országban fogunk állni fél napot. Ez arra pont kevés, hogy kimenjek várost nézni, arra meg sok, hogy ellegyek a reptéren. Szívesen eltöltenék az adott városban 1-2 éjszakát, de ekkor már külön kell repülőjegyet foglalni oda, majd onnan tovább, amitől egyből kétszerese a repjegyek ára (mintha Budapestről a célállomásig egyben foglalnék).


Áthidalható ez a probléma valahogy? Pl. odaérek éjfélre, és délután 4kor menne a gépem tovább, de én a 2 nappal későbbi délután 4esre szeretnék jegyet, ugyanazon az áron? Csinált már valaki ilyet? Tippek? Köszi :)



2016. márc. 30. 13:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nincsenek még lefoglalva a jegyeim.
2016. márc. 30. 13:32
 2/10 anonim ***** válasza:

Légitársaságfüggő. Az Icelandair pl. ingyen nyújtja ezt a szolgáltatást akár 7 nap tartózkodásig is, de inkább az a gyakori, hogy ez drágít valamennyit a jegyen. Általában nem vészesen, de nem is +1000Ft az átlagos ráfizetés.


Hívd fel a társaság irodáját és érdeklődj úgy, online nézve általában a rendszer elég hülye opciókat ajánl csak fel.

2016. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
keress a multicity opcióval. Szinte minden rendes kereső ismeri ezt.
2016. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ez egyáltalán nem kevés várost nézni... Bemenni a városba 1 óra, visszaérni 1 óra, és 1-3 órával hamarabb visszaérsz. Akkor is marad 10-13 órád a városban!
2016. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a transzfervárosod országa vízumköteles, akkor nézz utána ennek is, mert nem mindegy, hogy csak átszállsz a reptéren vagy ténylegesen belépsz az országba.
2016. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Vízumot néztem már :)


Multicity opciót csak úgy, hogy odafelé és hazafelé más útvonalon, más társasággal jövök, úgy sajnos hihetetlen drága. Az izlandihoz hasonlóval nem találkoztam még.


Amúgy valószínűleg Emiratessal fogok utazni.

2016. márc. 30. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor ennek nem nézhettél túlzottan utána, mert az Emiratesnél külön lehet foglalni ilyen szolgáltatást...Az egyetlen kikötés, hogy a hotelt is tőlük kell és cserébe segítenek a vízummal. A budapesti irodánál fognak tudni segíteni.


[link]

2016. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:) Nagyon sokat állítgattam repjegy opciókat, ebbe a lehetőségbe nem sikerült belebotlanom, bár a hoteláraktól félek kicsit előre is. Esetleg más társaságoknál tudtok ilyen lehetőségről?
2016. márc. 30. 23:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt mondod, nem repülőjegy keresőn keresel, hanem kinézted magadnak az Emirates oldalát és ott????


Ha ez igaz, nézd meg a kayak, a momondo vagy a hipmunk oldalait.

2016. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, az általad említetteken (is) kerestem. Az Emirates volt eddig a legszimpatikusabb, így nekik a honlapjukon is próbálkoztam ilyen opciókat keresni
2016. márc. 31. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!