Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lufthansával repülök átszállás...

Lufthansával repülök átszállással (retúr), online becsekkolással. Mit kell vinnem?

Figyelt kérdés

Tehát oda-vissza repülőjegyet vettem, 1-1 átszállással.


Kinyomtattam a passenger/itinerary receipt-et (amin két ticket number van), travel itinerary-t (abba van a booking code), booking details-t.

Holnap fogom majd az online check in-t megcsinálni.


Amúgy a bejelentkezésnél egyszerre kell majd mind a két odaútra becsekkolni, vagy ez hogy működik?


2016. márc. 30. 18:41
 1/3 A kérdező kommentje:

szóval lehet kicsit zagyva de :DDD


- miket vigyek magammal oda a papírokból?

- holnap online check-innél akkor mind a budapest-frankfurt, mind a frankfurt-célállomásom repülőútra be kell csekkolnom?

- mit kell majd frankfurtban a beszálláskor megmutatnom akkor? ugyan azt a boarding passt? vagy ez hogy van?

2016. márc. 30. 18:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Utleveledet es magadat vidd. A tobbi cuccot is csak papirpazarlas volt kinyomtatni. Ha van feladandod, akkor felesleges az online check in mert ugyanabba a sorba fogsz acsorogni ugyis, hogy feladd a borondodet. A check in pultnal megkapod a ket beszallokartyat, feladod a borondodet majd mehetsz a biztonsagi ellenorzeshez. Atszallasnal csak kaput keresel, ott mar check in nem lesz, borondot nem kell felvenni. Hazauton ugyanaz. Becheck, ket kartyat kapsz es csak kapuk.
2016. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem felesleges az online check-in, mert egyrészt a jobb helyeket lefoglalják, mire kiérsz a reptérre, másrészt bizonyos légitársaságoknál fizetni kell a reptéri check-inért (azt nem tudom, hogy a Lufthansánál kell-e).
2016. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!