Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Azert nem tudom megnezni a...

Azert nem tudom megnezni a foglalasomat mert van meg 3 het az utazasig?

Figyelt kérdés
Igazabol nem az a bajom hogy nem tudok (meg?) beszallokartyat nyomtatni,hhanem hogy csak egy odautat latok,visszaut nelkul.Mar tiszta ideg vagyok,elerni nem lehet sem oket,sem a ceget,ahol a jegyet vettem.Lehet hogy csak kesobb fogom megtalalni es akkor enged majd nyomtatni?

2016. ápr. 4. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:

A foglalásnál mindkét utat látnod kellene.

Hol vetted? Miért nem a Ryanair oldalán közvetlenül?

2016. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lennék olyan bizakodó a helyedben. Ha nem látod a foglalásod, annak oka van.

Keress rá úgy a légitársaság oldalán, mint a checkmytrip oldalán.

Ha nincs meg, időben lépjél. Légitársaság függő, illetve ora függő, de írj nekik, keresd őket a chaten, vagy telefonálj.

De ne hagyd annyiban, mert pofára esés lehet a vége.

2016. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy az odaut masik foglalasi kodon van? Foglalasi kod lehet valami 6 jegy kod pl. 456KL8. Mert ha nem a hivatalos oldalon veszed akkor az ilyen repjegyes oldalak ket foglalasra raknak ket koddal. Es esetleg atfutott rajta a szemed az emailben. De amugy meg zaklasd oket ugyfelszolgalaton :D.
2016. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak 1 hatjegyu foglalasi kodom van es pontosan a penz fele lathato amit kifizettem.Az online chat-juk nem mukodik,a telefont pedig egesz nap nem vettek fel,csak a zene szol.Az Airtickets automatikusan a Ryanairhez iranyit,onnan meg ordogi kor,kezdem a keresest elolrol.
2016. ápr. 4. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:
A Ryanair saját oldalán vetted? Mert, ha nem akkor mindenképp két foglalási kódod lesz. Azért vagyok benne ilyen biztos, mert én is eljátszottam ugyanezt a pánikot :D. És jelenleg is van 2 jegyem aprilis 15-re illetve 17-re, repjegyes oldalról véve, és a második foglalási kódot konkrétan belerejtették két másik sor közé, totál észrevehetetlen, míg az első foglalási kód, kiemelve ott van az email legelején. Esetleg egy screeshotot ha küldesz?
2016. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem,az Airtickets oldalan vettem innen Gorogorszagbol,ahogyan maskor is.Amint belepek a Ryanairhoz hogy megnezzem a foglalast,kiadja hogy utazom Bp-re,110 euroert (220-at fizettem a visszauttal)es nem enged nyomtatni.Elkuldenem a screenshot-ot,de ugyis gorogul van.Az emaileket mar 100szor atneztem,egy kod van csak!!!
2016. ápr. 4. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akatom az ördögöt a falra festeni, de lehet, hogy ez tanulópénz lesz: fapados jegyet kizárólag a légitársaság honlapján szabad venni, nem is tudom mi késztetett arra, hogy ne ezt tedd...
2016. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utazasi irodaval foglaltal, akik KULON FOGLALTAK neked a jegyeket. Ketto foglalasi kodod van, ha csak az egyiket kaptad meg, keress fel minket reggel, 7 ora korul chaten vagy telefonon, el fogsz minket erni. Utana rakeresunk neked.
2016. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,tenyleg ket kod volt,kulon,kulon,de megtalaltam,az a lenyeg.
2016. ápr. 23. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!