Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Por állagú táplálékkiegészítők...

Por állagú táplálékkiegészítőket (bcaa, fehérje), valamint tablettákat (különböző vitaminok) vihetek a bőröndömben anélkül, hogy belekötnének?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a válasz sokatoknak nyilvánvaló igen, vagy nem, de én nem vagyok tapasztalt ilyen téren.

Gondolom lehet, de nem szeretnék a reptéren nézni, ha mégsem. :) Mert hogy nem-e drog, vagy nem tudom. Van, ami fel van bontva, van ami még nincs és úgy viszem.

Csak egyszer vittem tápkieget a táskámban, amit a repülőre is felvittem, de az csak acai bogyó tabletta volt és nem volt felbontva sem.


Valamint, ha a bőröndömbe nem férne be minden, mert figyelnem kell a súlyára, a kézipoggyászomba (azt hiszem így hívják?) ami nálam lesz, lehet ilyeneket tenni? Tehát például egy megbontott doboz, por állagú bcaa?


Köszi a segítséget.


2016. ápr. 10. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A táplálékkiegészítőkön kívül megszámlálhatatlan dolog van, ami por állagú. Nem fogják drognak hinni. Mehet minden a feladandóba is és a kézipoggyászba is.
2016. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. ápr. 10. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!