Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hamarosan utazok és lesz 12...

Hamarosan utazok és lesz 12 óra átszállásom este Párizsban. Mit lehet a reptéren csinálni?

Figyelt kérdés
Van hely ahol elleszek, vagy csak ülök a váróban? Aludni lehet a székekben?
2016. ápr. 11. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtad meg, melyik párizsi reptéren szállsz át, mi sem tudjuk melyikről meséljünk.

Viszont a [link] elég jól körbejárja a témát. Minden repülőteret megtalálsz benne.

2016. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Roissyn (CDG) vannak eleg kenyelmes varohelyek, az A es C terminal kozott uzletek, internetkavezo, ettermek. A Mc Donald's-ban van ingyen wi-fi. A szekek nem tul kenyelmesek alvasra, de van az A terminal vegen egy Bert's kavezo, ahol hatul nagyon kenyelmes kanapek es fotelok vannak, en rendszerint ott szoktam hederelni amig varom a csatlakozasom.


Orly kicsit rosszabbul felszerelt, de innen foleg a belfoldi jaratok indulnak, esetleg nehany tengerentuli (de foleg Dom-Tom -okba), meg par europai jarat (elsosorban fapadosok). Nehany etterem itt is van de relative kevesebb a lehetoseg arra, hogy elfoglalja magat az ember.


BVA-n semmi nincs, de oda amugy is csak a fapadosok jarnak.


Mondjuk ha a poggyaszodat atrakjak es csak egy kezipoggyasz van nalad, akkor 12 oras idotartam alatt siman bemehetsz a belvarosba nezelodni, nem kell a tranzitban ulnod.


Az RER B (ha direkt vonat) 25 perc alatt bevisz Châtelet àllomàsra ahonnan egy kopes a latin negyed pl, meg a Szajna part. Montmartre-ra is eleg konnyen bejuthatsz onnan. Veszel egy napijegyet vagy egy 10-es carnet-t es elsetalgatsz. Utana a repulon ugyis ulnod kell egy darabig (bar nem tudom hova utazol) szoval aludni fogsz tudni ott is. Igy meg legalabb elnezelodsz, es meg ebedelni is olcsobban es jobbat fogsz tudni mint a repteren ragadva...

2016. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom CDG, ott a 2E terminál relatíve új és szenvedve, de el lehet tölteni 12 órát. De ilyen időtartamra én már biztos hotelbe mennék...A reptéri Ibis hotel kb. 70€-ba kerül vagy be is jöhetsz a városba valami olcsóbb szállást keresni.
2016. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!