Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair internetes utasfelvéte...

Wizzair internetes utasfelvétel - online becsekkolás, nem kérte a személyi ig. Számot. Miért? Jó ez így?

Figyelt kérdés

Minden adat stimmel, de nem kérte az utasfelvételnél a szig. számot. Segítség!! :D Azért még jó lesz?

Amúgy vonalkód, minden oké :-)

Bocsi, ez az első online becsekkolásom :-)


2016. ápr. 12. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hallottál-e arról, hogy a Schengeni övezet tagja vagy, és szabadon utazgathatsz országok közt.

Senkit nem érdekel a becsekkoláskor, mi az igazolványod száma.

2016. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó, köszi, csak megijedtem, mert itt mindig azon problémáznak, hogy kéri a személyi ig. számot, meg közben lejár, melyiket adjam meg, stb.


De igaz, nem csak Európa van a világon :-)

(amúgy meg most jól megkaptam :D - néha én is ilyen stílusban válaszolok, de most elszégyelltem magam :-) )

2016. ápr. 12. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
A vonalkod a lenyeg, azt olvassak egyedul nem a nevedet vagy barmi veled kapcsolatban. A lejart szemelyi szam a repjegy foglalasnal szokott gond lenni mert nehol kernek a honlapon valamit (utlevel, szig.).
2016. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is: ment a zöld kéz :-)
2016. ápr. 13. 05:09
 5/6 anonim válasza:

Decemberben utaztam eloszor Wizzair-rel es ugyanugy megijedtem mint te, de aztán enis rajottem hogy a vonalkod eleg lesz:-)

Jó utat neked.

2016. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :-)

Ma indulunk :-)

2016. ápr. 16. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!