Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a legolcsóbb célpont...

Mi a legolcsóbb célpont repülővel,1-2 éjszaka szállást és minden egyebet is beleértve?

Figyelt kérdés
Barátnőm még soha nem repült, és nagyon szeretné kipróbálni. Sajnos viszont se pénzünk, se időnk nincs hosszabb utazásra. Az lenne a kérdésem, hogy hová lehet "fillérekből" elutazni, úgy hogy 1-2 éjszakai szállás is benne legyen? Brüsszelt néztük, vannak jegyek már 3000 ft-tól, de a transzfer is drága, a szállás+kaja Belgiumban meg pláne.. :D Szóval szerintetek hová érné meg legjobban 2-3 napra elugrani?

2016. ápr. 13. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Sétarepülés?

Ír ország?

Amsterdam?

2016. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Budapest-Milánó

Debrecen-Milánó Bergamo

Wizzair-al

2016. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Minden olyan város, ami low-costtal elérhető van olyan drága, mint Belgium, szóval ha nincs 50€-tok szállásra meg azon felül még mondjuk napi legalább 50-75€ költőpénz, akkor spóroljatok még.


Mondjuk páran szoktak repülni csak a repülés kedvéért, kimennek reggeli járattal és vissza az estivel, az nyilván kihozható kevesebből, csak szerintem értelme nincsen.

2016. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak sétarepülések vagymik, idehaza. Egy órás is. Mentek egy kört azt csókolom. Repült egyet. Majd sátraztok határban egy tóparton peca közben. :)
2016. ápr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Varsót javaslom.

3-4 ezer forint a repülőjegy, olcsó a közösségi közlekedés, és nagyon olcsón kapsz kiadó apartmanokat.

2016. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dortmund, Milánó, Eindhoven..
2016. ápr. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Sétarepülés nem annyira izgat, talán majd egyszer ejtőernyőzéssel egybekötve. :D Mindenképpen utasszállítóval szeretnénk menni, hogy meglegyen az "elutazunk valahova" feeling. :D


Varsóban pont voltunk már, oda nem szeretnénk annyira.


Brüsszel és Milano volt az a kettő, amit kinéztünk, csak nem jó időpontban vannak sajnos az olcsó jegyek...


Prága lett volna még jó, de oda sajnos nem megy fapados, pedig még vállaltuk volna úgy is, hogy odafelé repülő, vissza vonattal, hogy elférjenek a sörök. :D


Ha van még valakinek ötlete, vagy tud erről a 2 városról kicsit mesélni, az írjon légyszives. :)

2016. ápr. 15. 22:53
 8/10 A kérdező kommentje:

Az egy nap alatt oda-vissza út durván hangzik, legalább 1 éjszakát szeretnénk kint tölteni, ha megyünk. :D


Dortmundban, Eindhovenben nem sok érdekesség van, Amszterdamba pedig sajnos nincsenek kifejezetten olcsó jegyek...


Isztambult néztem még, valakinek esetleg onnan van tapasztalata?


Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy Budapesti indulással számolunk mindenképpen.

2016. ápr. 15. 23:01
 9/10 anonim ***** válasza:
én voltam isztambulban, az nem drága. csak elég veszélyes...bár mostanában mi nem az. amúgy ha olcsón akartok repülni akkor kijev és marosvásárhely is ilyen filléres célpont. persze nem a nyár közepén, de szeptembertől rengeteg repjegy lesz olcsósítva.
2016. ápr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp szeretnétek ottaludni?
2016. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!