Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyibe kerül a legrövidebb...

Mennyibe kerül a legrövidebb és legolcsóbb retur repülőjegy?

Figyelt kérdés
Még sose repültem és csak abrepülés élménye miatt hogy kipróbáljam milyen a felszállás. Egyből vissza is jönnék nem akarok várost nézni.Jó lenne ha nem kéne hónapokkal előre lefoglalni mert nemtudok annyira előre tervezni a munkám miatt.

2016. ápr. 17. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a legolcsóbb-e, de pl.

Budapest-Brüsszel, Wizzair, jún.5. reggel oda, este vissza, 7.500,- Ft.

2016. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fapadosoknál (Wizz, Ryan, stb) jó időben elcsípve 5-6000 forint is lehet az utazás (Brüsszel, Marosvásárhely, olasz repterek). Ha ilyet tervezel, próbáld ki a kora reggel oda, késő este vissza felállást, és egy kis városnézés is belefér.
2016. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Pedig általában olcsóbb, ha előre foglalod le, én mindig minimum egy hónappal előre foglalok. :/
2016. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jaa akkor már értem. Szóval minnél előbb lefoglalom annál okcsóbb? Azért adja ki nekem ugyanazt az utat tripla annyiért mert mindig holnapi időpontot kerestem mikor nézelődtem.
2016. ápr. 17. 17:54
 5/12 anonim ***** válasza:
A választott időpont előtt 1-2-3 hónappal a legolcsóbbak a jegyek, de ez változó. Ennél korábban és később is lehetnek elég drágább. A nyaraló szezonban pedig általában magasabbak az árak.
2016. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

skyscanner.hu/

Itt kiírja neked minden nap legolcsóbb jegyét is a választott hónapokban, ha úgy keresel. )

2016. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Azt viszont számold bele, hogy van, ahol külön díjas a poggyász (már ha van).
2016. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

valóban igazat írnak, hidd el hogy minél előbb veszed a jegyet, annál olcsóbb (tapasztalat, pl. pont ma néztem, hogy a februárban vásárolt július végére szóló jegyemet februárban 300-ért vettem, most meg már bőven csak 400 fölött tudnám megvásárolni ugyanarra az útra, időpontra, ugyanazokkal az átszállásokkal).

amint már írták előttem, a wizzairnél, ryanairnél tudsz hónapokkal előre olcsón jegyhez jutni, de segítségedre lehet a skyscanner, a pelikan és a repjegy.hu is. múltkor néztem, a ryanairnél nagyon olcsó volt pl. Brüsszel (sajnos van tipp miért, ugyanis pont a terrortámadás utáni napokban böngésztem).

2016. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Keress inkább sétarepülést a környéketeken, szerintem olcsóbb is és nem kell előre tervezni.
2016. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Itt nézelődj.

2016. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!