Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Elsőbbségi beszállásnál hogy...

Elsőbbségi beszállásnál hogy van ez? Elég speciális kérdés - a többi lent.

Figyelt kérdés

Nem tudom, vett-e már valaki így elsőbbségit: ketten utazunk,egyszerre vettem a jegyet, Wizzair, megvettem magamnak az elsőbbségit, erre az utastársam is elsőbbségit kapott. Már itt ért egy kellemes meglepetés - erre nem is számítottam :-) DE!

Az elsőbbségit leginkább a kézipoggyász mellett felvihető második, azaz + 1 kicsi kézipoggyász miatt vettem, mert hazafelé több lesz a cuccunk :-) Kérdésem: ha a magamra vásárolt elsőbbségivel felszállok, akkor vajon az utastársamnak is lehet + 1 kézipoggyásza? (mivel, hogy Ő is megkapta általam az elsőbbségit)

Nem tudom, utazott-e már valaki így?



2016. ápr. 14. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajándék volt a párod elsőbbségije sem, talán nem vetted észre de az ő részét is kifizetted.

Így neki is jár a + csomag.

Nálunk is így szokott lenni. Amikor megveszi kettőnknek a jegyet, és elsőbbségit is fizet automatikusan az enyém is az lesz, és ennek is fizetve van az ára.

2016. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Most direkt bementem a foglaláshoz, megnéztem, bemásolom:


Oda-vissza Budapest (‏BUD) → Alicante (‏ALC) 18 360,00 Ft

WIZZ Priority Boarding 2 500,00 Ft

WIZZ Discount Club 9 990,00 Ft

Adminisztrációs díj10 000,00 Ft


Tehát 1 db elsőbbségit számolt, de direkt megnéztem a beszállókártyán az utitárs is priority-vel szerepel :-)

Egyébként a gyerekem :-)

De akkor ezek szerint mindkét emberre vonatkozik, hogy még egy kisebb kézit is bevihet. Hurrá!! :-)

2016. ápr. 14. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A priority boarding ara 1250ft utasonkent. Neked mar eleve 2 főre számolta, csak lehet nem írta oda, hogy x2.
2016. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jéééé, tényleg :-)

Köszönöm, valóban nem írta oda, hogy 2x1.250 ft, de most, hogy így írtad, elmentem és alaposan átrágtam magam a szolgáltatási díjakon és megtaláltam.

Köszi még egyszer - ment a zöld kéz :-)

2016. ápr. 15. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!