Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Laptoptáskakánt mekkora súlyú...

Laptoptáskakánt mekkora súlyú táskát vihetek fel és mi lehet benne ha én nem laptopot viszek?

Figyelt kérdés
Lufthansa nem írt súlyt csak méretet(40x30x10)
2016. ápr. 20. 21:13
 1/7 anonim válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy minden légitársaság elegendő információt ad meg, hogy az ember tudja, mit, és mekkorát vihet magával. Tessék utánanézni, nincs nálam a jegyed, de senki másnál sem, csak nálad...
2016. ápr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Masodik talalat a googleban, nagyjabol 3 masodpercembe kerult. De tanuld meg hasznalni. Annyit elarulok hogy lufthansa kezipoggyaszt kell beirni. Sok sikert! Ja es ugyanezen az oldalon megtalalod hogy mit vihetsz fel es mit nem.
2016. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Also allowed in the cabin: another item of carry-on baggage (max. 30 x 40 x 10 cm, e.g. handbag, laptop bag), one baby carrier per child or a child’s car seat or a foldable pushchair/buggy (may have to be transported in the cargo hold) and wheelchairs/orthopaedic aids (e.g. walking aids)."


Ebben a szövegben én nem látom a súlykorlátot.

2016. ápr. 21. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Jo, Google-t hasznalni latom, nem tudsz. Senki nem mondta hogy ebbol a szovegbol - amelyben valoban nem foglaltatik benne a kivant informacio - mazsolazz. 2-3 talalat, miutan beirod hogy "lufthansa kezipoggyasz": [link] - mivel nem bizom benne ezek utan hogy megtalalod a keresett logot, ezert a Lufthansa logoja az otodik, tudod, az a nagy sarga... ennyi esszel hogy akarjak emberek elhagyni az orszagot :'D. Ja es egyebkent 8 (azaz nyolc, eight, acht) kilogramm lehet a sulya. Nem mertem megkockaztatni hogy egyedul keresd meg az otodik sort :'D.
2016. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs súlykorlát.
2016. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudtam hogy 8kg vonatkozik a a kézitáskára is, bár kézipoggyászként emlegetik azt is.
2016. ápr. 21. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
A kezipoggyaszod egy tescos szatyor is lehet. Minden kezipoggyasz, amit te a fedelzetre viszel valahogyan bezacskozva. Nincs kulon sulykorlat a laptoptaskara, a retikulre meg a kis borondre kulon.
2016. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!