Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van olyan légitársaság,...

Akoos kérdése:

Van olyan légitársaság, amelynél nem kell fizetni 1 db FELADOTT poggyászért?

Figyelt kérdés

Az Iberia nevű légitársaságnál szeretnék foglalni, de nincs olyan lehetőség az oldalon, hogy feladott pogyyász hozzáadása. Ez miért van? Egyébként az sincs ott, hogy milyen becsekkolási módot választok.

Nem szeretném, ha a repülőtéren majd meglepetés érne, hogy fizetnem kell még valamiért.



2016. máj. 4. 19:05
 1/8 anonim válasza:
100%
A fapadosoknál nincs az árban, de a többinél általában az árban van. Konkrétan az Iberianal a fare szerint pl: Róma - Bécs van az árban, látható az ikonok szerint igy [link] de a classic ikonra klikkelve megjelenik pontosan mi van az árban [link] De lehetséges ilyen is pl Madrid - Barcelona [link] ahol van Basic és Classic fare is (a Basic-ben nincs)
2016. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, pont Róma-Bécs az én utam :D
2016. máj. 4. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Az egyes téved, sajnos már szinte egyik nagy légitársaságnál sincs az árban poggyász ha Európán belül utazol pl KLM esetében 4700 ft a poggyász/irány
2016. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oh, az kár. Igazából ez a járat érdekelne, de sehol nem látom a poggyászt, ezért nem merem lefoglalni. Valaki légyszi segítsen :D


[link]

2016. máj. 4. 20:52
 5/8 A kérdező kommentje:

Itt érdekes módon be lehet állítani a poggyászt, pedig ugyanaz a járat, szerintem.


[link]

2016. máj. 4. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
a link nem jó
2016. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
itt is van poggyász díj, ha de foglalsz akkor a légitársaság honlapján bejelentkezve biztosan tudsz venni poggyászt.
2016. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2016. máj. 5. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!