Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire biztonságos értékeseb...

Mennyire biztonságos értékesebb árut szállítani a feladott poggyászban?

Figyelt kérdés

Alkoholt szeretnék vinni, de azt hallottam, hogy gyakoriak a lopások.

Tapasztalat? Merjek 1-2 üveg drágább italt vinni?



2016. máj. 6. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lopja el senki. Nem italra mennek. Ha lopnak, akkor leginkàbb èkszert, keszpénzt lopnak el.(Igen, van olyan nagyon "okos", aki a megtakarìtàsàt, kb. 5500 fontot feladandòba rakott, mire hazaert, eltűnt.
2016. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a törésveszély miatt nem tennék bele italt.
2016. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már vittem bort. Jól betekertem törülközőbe meg amibe tudtam és túlélt egy amerikai utat. Sokat azért ne vigyél, mert nehéz lesz és jobban törik is.
2016. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lopásról nem tartanék, mert mint előttem írták, értéktárgyakra (ékszer, óra) mennek. Viszont törékeny, és ha kifolyik, szaglik majd az összes cuccod. Esetleg ha kemény borítású bőröndöd van, de úgy is rizikós, mert dobálják össze-vissza.
2016. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igen, tudom hogy dobálják, de ha nem mozognak a cuccok a bőröndben és emellett a ruhákba belecsavarom, akkor nem fog összetörni. Elég masszívak ezek az üvegek.

Szerintem az országúti szállításkor sokkal rosszabb körülmények vannak

2016. máj. 6. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most hoztam Olaszországból néhány üveg bort. Kemény bőrönd + buborékfólia + törülközőbe csavarás megoldotta a problémát :)
2016. júl. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!