Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair-rel utazunk, kézipoggy...

Wizzair-rel utazunk, kézipoggyászban fel lehet vinni házi sütésű kekszet?

Figyelt kérdés
Lehet bugyuta a kérdés, de most utazok először repülővel és szeretnék biztosra menni :)
2016. máj. 12. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Töltelék, krém van-e benne? Vagy csak olyan mint pl. egy győri édes? Ha utóbbi, akkor felviheted, bár azt az amúgyis limitált pici poggyászt én nem használnám erre.
2016. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne krém, töltelék, lekvár, stb, csak száraz, akkor mehet.
2016. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan :) Én vittem már fel krémes kekszet is. Meg ezzel az erővel a szendvicsemet se lehetett volna egyszer se felvinni, mert abban is volt vajkrém, mégis minden alkalommal felengedték.
2016. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"szendvicsemet se lehetett volna egyszer se felvinni, mert abban is volt vajkrém, mégis minden alkalommal felengedték."


Nagy szerencséd volt, szabály szerint kidobnak ilyeneket! Ki is van írva sok reptéren!

2016. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig viszek szendvicset, és mindig ki is pakolom ellenőrzésnél a tálcára, tehát látják, hogy ott van. Soha nem dobatták még ki. Sőt üres üdítős palackot is szoktam vinni, amit átvilágítás után a mosdóban megtöltök vízzel, hogy ne a 2-3 eurós ásványvizeket kelljen megvennem. Ebből se volt még soha problémám, pedig évente kb. 4-6 alkalommal repülök (külföldön élek).
2016. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szendvicset velem sem dobatták ki soha, azért annyira nem vaskalaposak, hogy azt folyadéknak tekintsék. Ahogy itt szoktam olvasni, Debrecenben elég ügybuzgóak az ellenőrök, ott mindent el tudok képzelni.
2016. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, erről a töltelékes, vajas kérdésről sok helyen olvastam, megoszlanak a vélemények, hogy fel lehet vinni vagy sem. De amire én gondoltam kekszre az teljesen töltelék mentes, győri édeshez tudnám hasonlítani. Köszönöm mindenki válaszát. Így kevesebb dolog miatt aggódhatok :D
2016. máj. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!