Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Létezik, hogy a check-in...

Akoos kérdése:

Létezik, hogy a check-in benne van a repülőjegy árában? (British Airways)

Figyelt kérdés
Most kaptam meg a visszaigazolást a British Airways-től, hogy sikeresen kifizettem a repjegyemet. Végignéztem mindent, és sehol nem találok olyat, hogy hagyományos vagy online check-in -ért pluszba fizetni kellene. Nem szeretném ha meglepetésként érne a reptéren, hogy pénzt kérnek a becsekkolásért.

2016. máj. 13. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az csak a szuper low cost legitarsasagoknal van. Normalis legitarsasag nem fizetetet veled ilyen hulyesegekert.
2016. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen :D
2016. máj. 13. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Èn még ilyet soha nem fizettem. Habár europán belül ritkán utazom repülövel, de még az olcsobb társaságok sem szoktak check-in-re plussz költséget kérni.

Check-int mindenképpen meg kell tenned, így beépítik a költségeket az árba. Pl csomagoknál azért van plusszban, mert rengeteg az egynapos útra menö üzletember akik csak kézi kofferrel utaznak.

2016. máj. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Fapadoséknál is ingyenes az online check-in. Aki pedig a reptéren csekkol, meg is érdemli, hogy a gatyáját is kifizesse. Menjen legacyval, ha hülye.
2016. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!