Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit lehet ez ellen tenni?

Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap utaztam Magyarországról Hollandiába, de az út annyira nem volt vészes csak amikor felszállt a gép, az pokoli volt. Inkább amikor a gép hirtelen mozgásokat vett na ott úgy éreztem h kiszakadok a testemből vagy én nem tudom. Zavaros volt a fejem egész úton. Utána olvastam a neten, és elvileg ketózisom van. De azóta kicsit jobb a fejem de még mindig nem a 100% mert amikor egy helyben ülök olyan érzésem van kicsit mint amikor a gépen voltam. Van valami gyógyszer ez ellen hogy utazás előtt bevegyem? Valakinek volt ilyen tapasztalata?
2016. jún. 4. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszeruen csak meg voltal ijedve. Ketozist ez nem okoz (meg az nem is ide tartozik igazabol - ezt a reakciok hasznaljak a ketogen dietahoz is, es ez inkabb csak amolyan valtal a szervezetben, nem szakadsz ki tole a testedbol meg semmi kellemetlen). Nekem is volt olyan hogy a pilota ugy szallt le hogy osszevissza razkodtunk fel es le, es kb. olyan volt mintha a gyomromat minden alkalommal az agyamba kuldte volna es utana en is zavaros voltam, emelyegtem meg tarsai.
2016. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertelek. Igy is van ahogy irod, mondjuk ez az elso utam volt. Ez is igaz h ra paraztam belulrol h uristen most mi ez jo ez?? Akkor ezt meg kell szoknom nincs mese? Mert akklr gondolom nem gyogyszer kell hozza hanem a felelmem lekuzdese.
2016. jún. 4. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer nagyon fájt a hátam, szabályosan szúrt. Utána olvastam a neten, és megállapítottam, hogy rosszindulatú tüdődaganatom van.

Ezt el is mondtam az orvosomnak, aki megmosolygott, de azért beutalt egy tüdőszűrésre, hogy megnyugodjak.

Mint kiderült, nem tüdődaganat, hanem egy ménkü nagy pattanás okozta a tumorszerű tüneteimet.


Azóta mindenkit lebeszélek az internetes diagnosztizálásról.

De azt tudom, hogy a fejkotyogás rettenetes dolog, és igazat adok neked abban, hogy az emberek igazságtalanul becsülik alá ezeket a tüneteket. Bár nekem akkor is szokott kotyogni az agyam, ha egy helyben ülök, ésrázom. Nem kell ahhoz repülőre ülni.

Észrevetted már?

2016. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!