Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nem adtam meg a második...

Nem adtam meg a második keresztnevem, lehet ebből baj? (Wizz Air)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A napokban foglaltunk jegyeket egy júliusi napra. A második nevem lemaradt, mivel nem használom. Az útiokmányaimban(útlevél, személyi) szerepel természetesen. Egy névmódosítás 27 ezer körül lenne, amit nagyon drágának tartok.

Nagyon félek, hogy ez probléma lenne. Lehetséges, hogy nem engednek fel egy ilyen apró dolog miatt? Akár hazafele a külföldi reptéren se?


2016. jún. 7. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz probléma, ne aggódj.


Én is mindig lehagyom a második keresztnevem, még egy légitársaság sem akadt fenn rajta, a WizzAir sem :)

2016. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az esetek 99.9%-ában nem gond, de hallottam már olyat, hogy ebbe kötöttek bele pont a Wizznél Bp-en.

Ezt ingyen kijavítják ha felhívod őket.

2016. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Igen, én is olvastam ilyen cikkeket, ezért is félek miatta nagyon. A javítás nem lenne ingyenes, mert ez már névmódosításnak számít.

Esetleg még azt tudom hozzáfűzni, hogy személy igazolványommal repülnék, amin ugye rajta a teljes név, de az aláírásban simcs benne a második név, hátha ér ez valamit.

2016. jún. 7. 20:21
 4/4 zeddd90 válasza:

Most foglaltuk jegyeket, és az egyik ismerősöm foglalásáról lemaradt a második neve. Módosításért ugye fizetni kell online. (oda- és visszaútra külön)

Viszont, mi felhívtuk a fizetős magyar úgyfélszolgálatot (Wizz air honlapján van a szám, 9-től 18-ig lehet őket hívni 250 ft / perc) és módosították nekünk ingyen. Tehát csak a telefonálás díja volt így extra. (kb 5 perc) Azt is mondta, hogy lekell módosítani mert lehet belőle probléma a reptéren.

2019. dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!