Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Dubajba utazni nem veszélyes?

Dubajba utazni nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Mert ha légvonalba nézem a repülő elindul Budapestről nem tudom pontosan miket érint,de ha légvonalba nézem,akkor Szerbia-Bulgária-utána belép a török területre..Libanon,Szíria,Irak Qatar és utána érkezik meg.. ezekben a térségekben nem veszélyes repülni? Egyébként megéri Dubajba utazni?
2016. jún. 9. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem veszèlyes. Naponta több ezer jàrat repül ezen orszàgok felett. Dubaiba amúgy egyszer megeri elmenni megnèzni, de amùgy nem nagy szàm. Csillogàs mindenütt, de valós törtenelmi làtnivalòk nincsenek. Akit csak a csillogàs, felhajtàs èrdekel, annak megfelel.
2016. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy pont arra menne. Én amikor legutóbb Katarba repültem odafele kikerülte a gép Irakot és Iránt, Omán felé ment, visszafelé viszont átment Irak és Irán fölött. Az Emirátusok és Katar teljesen biztonságos országok, nekem mindkettő tetszik, viszont ahogy az első írta természeti szépségek nincsenek, de úgy gondolom egyszer látni kell ezt is :)
2016. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Attól, hogy az oroszok lelőtték azt a maláj polgári gépet, még nem jelenti azt, hogy a világ civilizált népei is így cselekedjenek.

Dubajba pedig akor menj, ha dubajozni mész, vagy tényleg nem jut eszedbe jobb utazási célpont, mint a sivatagban pénzt szórni.

2016. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az iraki légteret nem fogja érinteni, Irán felől közelíti majd meg Dubajt.
2016. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gép Magyarország-Románia-Bulgária-Törökország-Irán-Dubaj útvonalon repül, teljesen veszélytelen, menj nyugodtan! :) Óriási élmény lesz!
2016. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A #3. válaszoló szerencsétlen elég sötét.


Hogy jönnek ide az oroszok?

Járt már az ilyen valaha külföldön? Főleg a Közel-Keleten?


Szíria légterét elkerüli. Irakban egyébként vannak háborúmentes országrészek. (Nem európai mércével, hanem úgy értem, ami messze esik az ISIS-től.)


Libanon, Qatar, de az Emirátusok is biztonságosak.


Hogy dubajozni éri meg csak kimenni Dubaiba vagy egyáltalán mit akart írni, azzal meg ne foglalkozz! Őt minősíti.

2016. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!