Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ki hová készül idén (2016)...

Ki hová készül idén (2016) nyáron vakációra? Szerintetek veszélyes lesz repülőre ülni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 24. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

veszélyes..hát... metróra is.. sőt gyalogolni is... sőt megszületni is életveszélyes, az egész élet halálosan veszélyes, bizonyítja, hagy már annyian, de annyian belehaltak

Éltem, és ebbe más is belehalt már - ahogy a költő mondja.

2016. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Naaaaaagyon veszélyes lesz.

Remélem megnyugodtál.

2016. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hollandia, ami eddig biztos. Jobban félek autóba ülni, mint repülőre. Persze az autótól sem félek, de ha már választani kéne, akkor az.
2016. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nereida3 ***** válasza:
100%
Én voltam már Srinagarban is, ahol épp összecsapások voltak, és úgy vagyok vele, hogy akinek meg kell halnia, az a kádból is kieshet és beüti a fejét, akinek meg dolga van még a világban, arra meg úgyis vigyáznak odafent. Szerintem ne aggódj, menj, ahova szeretnél, és ha nem Szíria az úticél, akkor próbálj meg ne gondolni a rossz dolgokra.
2016. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A Tengerész ***** válasza:
Legveszélyesebb naponta autóba ülni és bemenni dolgozni. Naponta meghal az utakon annyi ember Magyarországon ahányan az egész világon terrorcselekmény vagy repülőbaleset miatt.
2016. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Idén nem készülünk sehova. Fel kell újítani a házat, amit az utolsó pénzemen vettem, és az egy pár évre rányomja a bélyegét. Egyébként repülőn csak akkor veszélyes ülni, amikor zuhan lefelé, máskor nem annyira. :-))
2016. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Valóban? Nereida3? Szerinted egy buszbalesetben elhunyt 23 gyerek mindegyikével elszámolnivalója volt istennek? Ne röhögtess, légy szíves. Vagy a brüsszeli terrortámadás áldozatainak előre meg volt írva, hogy jön majd egy hülye abroszfejű, aki megteszi azt a szívességet neki, hogy összehozza a találkát a vén kaporszakállúval?
2016. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Elenyésző a kockázat az ágyban fekvéshez képest, hiszen abba halnak meg a legtöbben!!
2016. márc. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk. Nem a repüléstől félek, ültem már repülőgépen nem egyszer. A mostani helyzet miatt aggódom. A terrortámadások és a migránsok miatt. Olaszországba is veszélyes lesz már a nyáron.
2016. márc. 30. 09:08
 10/10 anonim válasza:
Newark-ba (New yorktol nem messze) megyek juniusban.. :) En eletemben 1x ultem gepen, az is 5 eve volt.. Eleg nagy szerentsetlenseg lenne ha pont akkor zuhanna le vagy robbanna fel azon a 11oras uton.. 1 az 10000-hez szerintem hogy baj lesz
2016. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!