Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülni mankóval?

Repülni mankóval?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy térd sérülésem, kint vagyok Németországban és lehet haza kell mennem.... Az érdekelne, hogy tudok repülni mankóval és, térgéppel.

2016. jún. 13. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudsz, de az adott légitársaság szabályait nézd meg.
2016. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudsz! ahhoz először szárnybeültetésre kell menned.
2016. jún. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs, leültetnek, kézi vacakkal megnéznek, aztán mehetsz isten hírével. A térdgépet úgy hiszen le szabad csatolni, kérni fogják hogy vedd le, meg fogják azt is nézni. A biztonsági hisztéria odáig még nem terjedt hogy az orvosilag szükséges dolgokat betiltsák. Én pl. az amerikai biztonságai által előírt kezeket szét tenyérrel felfelé pozíciót nem tudom felvenni mivel a csuklóm egyszerűen nem fordul ennyire ilyen kifeszített helyzetben de mivel tapizás előtt megkérdezik hogy van-e bármilyen orvosi probléma ilyenkor lehet szólni. Szóval ne izgulj, nem te vagy az első.
2016. jún. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
OSZKAR.Com-on, ha regisztralsz, akkor nagyon sok autost talalsz, aki haztol hazig hazavisznek eleg olcson.
2016. jún. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Repültem mankóval és repülem már műlábbal.

A műlábamat levetették, de egy külön helyiségben, és csak egy csaj volt bent velem. Elég tapintatos volt, a csonkról sem vetette le a linert.

Mankóval annyi volt, hogy a "kapun" át kellett szökdeljek, a mankót megnézték.

Mondjuk nekem kényelmesebb volt "láb nélkül" repülni, de a csonk a nyomáscsökkenés miatt tud ám fájni! (csak ha nincs fent a műláb, tudom masszírozni)

2016. júl. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!