Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mikor fognak lemenni az...

Mikor fognak lemenni az isztambuli repjegy árak?

Figyelt kérdés

Wizzair-nél mindig lehetett könnyen találni ilyen 6-15 ezer forintos jegyet, még 1 hete is a nyári szezonra keresgéltem és max 20 ezer volt. Ma megnéztem és nemhogy nyárra ,de még novemberre is egy jegy 80 és 120 ezer között van!!

Ez miért történt ,mikor fognak lemenni az árak? Valakinek esetleg van ötlete?


2016. jún. 14. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
majd ha lesz még egy-két terrortámadás. amúgy repülési főszezon van, ilyenkor keresgélni már régen késő.
2016. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú.Köszi!
2016. jún. 14. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamiert most minden torok repjegy sokkal dragabb mint szokott lenni. En is mostanaban kerestem rajuk.
2016. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
PEgasusnál vannak emberi(bb) árú jegyek, de novemberre ráérsz majd augusztus-szeptemberben nézelődni. Lesz az még 4000 ft.
2016. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Júniusra még vannak olcsóbb jegyek, de ezeket a magas árakat én sem értem, tavasszal még 6 ezerért voltam oda-vissza.

Lehet, hogy egy török utazási iroda befoglalta a szinte teljes kapacitást? Bár a helyek egyelőre szabadnak tűnnek...

2016. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem most már elég lent vannak!
2016. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!