Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair-en keresztül vettem...

Wizzair-en keresztül vettem egy jegyet Londonba, kaptam visszaigazoló email-t, innentől hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha hülye kérdés. Megvettem a jegyet, ki van fizetve, kaptam róla email-t. A levélben az általam megadott adatok illetve a járat adatai vannak. De ott a reptéren mit kell bemutatnom? Ezt nyomtassam ki? Ezen nincs semmi vonalkód vagy bármi, csak foglalási szám.

2016. jún. 23. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
indulás előtt 30 napon belül online becsekkolsz, azt kinyomtatod, majd odamész a reptérre, ha van feladandó csomagod akkor a pulthoz mész és feladod. ha nincs, akkor egyenesen irány a biztonsági ellenőrzés.
2016. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jún. 23. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Érdekes, mert nekem mindig küldenek egy hosszú levelet rengeteg információval.

Van benne minden. Például olyan rész is, hogy internetes utasfelvétel, mobil utasfelvétel, beszállás, poggyász, tiltott tárgyak stb.

Alattuk mindent le szoktak írni.

Hogyhogy te nem kaptál ilyet? Ha meg kaptál, miért nem olvasod el?

2016. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!