Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Bécsben az átszállás 40...

Trungi23 kérdése:

Bécsben az átszállás 40 percalatt megoldható?

Figyelt kérdés
Miamiba szeretnék utazni a közeljövőben de sajnos csak átszállással oldható meg Bécsben, amire menetrend szerint 40 percem lesz. Sajnos eddig még soha nem utaztam repülőn így kicsit aggódok hogy menni fog e?

2016. jún. 23. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne rizikózd meg. Nem egy nagy reptér, de ha először repülsz, akkor még nem vagy rutinos, és az sokat lassít az emberen, 40 perc meg alapból nagyon kevés. A gépek általában nem indulnak pontosan. Tehát, ha pl. 13.00-ra van kiírva, akkor nagyon ritka esetben fog 13.00kor el is indulni, sokkal valószínűbb a 13.10-15, ami meg még tovább csökkenti az amúgy sem elég 40 percet.
2016. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem.


Turistaszezon van, tömeg van, te rutintalan vagy, szerintem ne kísérletezz, érj ki előbb Bécsbe.

2016. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk Londonba mennél (példa kedvéért) akkor szerintem meg lehetne kockáztatni, mert Bécsből gondolom 2 óránként megy repülő Londonba, és legfeljebb felvesznek a következőre. Viszont Miamiba gondolom van napi egy, és ha azt lekésed, az szívás. És ugye útlevélellenőrzés is lenne, az is idő.
2016. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha kevesen vannak akkor szerintem működik.

Nekem 2 órám volt az átszállásra Münchenben de pontosan érkezett a gép és nem álltak sokan az útlevél ellenőrzésnél sem, úgyhogy fél óránál tovább nem tartott mire a következő gép kapujához értem. A beszállás meg olyan lassan ment hogy aki nem is ért oda akkora mikorra ki volt írva a boarding time még az is simán fel tudott szállni. Eleve a biznisz osztály száll fel elsőnek.

2016. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem senki sem azt mondja, hogy nem LEHET elég az idő, mert nyilván elég lehet. Csak azt mondjuk, hogy elég necces.


Különben több Budapest-Bécs járat van egy nap, nem? Nem tudsz egyel korábbival menni?

2016. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
miert nem mesz busszal a becsi repterre, van napi 8-9 busz, egyebkent meg a becsi repter a legszarabb tajekozodas szempontjabol
2016. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy innen Graz-ból (Austria) indulnák mert a munkám miatt így a legolcsóbb és a legegyszerűbb. De azóta néztem egy másikat, Frankfurtban kell átszálni és ott lesz 3 órám a transferre amitől nyugodtabb is lettem.

Hazafelé viszont ugyan úgy bécsi átszállásal megyek vissza Graz-ba de akkor már 1óra 10 percem van a transferre...hátha

2016. jún. 23. 18:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Tehat visszafele Miami-Becs-Graz? Mert az ugy mar laza, siman megvan 1 ora alatt. Tengerentuli jaratra azert kell a minimum 2-3 ora.
2016. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy szerencse kellene hozzá. Az 1:10 már elég lehet, ha ugyanarról a terminálról indul a gép, és nem késik sokat az, amelyikről átszállsz.
2016. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hála az istennek visszafelé ugyan az a járatüzemeltetője (Austrian Airlines) (a gotogate infója szerint) így remélhetőleg bevárják egymást.
2016. jún. 23. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!