Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vízum nélküli hazatérés mert...

Vízum nélküli hazatérés mert két külön jegyem van a hazaútra és átszállás vízum nélkül úgy hogy kikellene mennem felvenni a bőröndöm?

Figyelt kérdés

Van egy fő repülőjegyem Magyarország és Korea közt, majd Koreában a koreai vízum lejáratához közelítve igényeltem vízumot Kínába, meg is kaptam, el is jöttem ide, viszont a haza úttal kapcsolatban nem vagyok biztos hogy hogy tudom felvenni a csomagom Koreába menet (Kínából),hogy átcsekkolhassak a hazai (Korea-M.o járatra) mert az eredeti hazai és koreai repülőjegyen kívüli repjeggyel jöttem kínába és tehát Koreából más légitársasággal fogok hazarepülni, tehát "ki kellene" mennem a bőröndjeimért Koreában, de érvényes Koreai vízumom nincs már.


Lehet igényelni egy napos átszállási vízumot vajon ilyen esetekre? Vagy 1 napig legalis ebben az esetben a belépés?

Valakinek valamilyen ötlete tudomása erről pontosan?



2016. máj. 11. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros a dolog.. Koreába nem kell vízum, szóval nem tudom miért lenne gond kimenni, felvenni a csomagot és becsekkolni ismét.
2016. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még azt sem értem, hogy honnan hova akarsz repülni, de igen, Dél-Koreába nem kell magyaroknak vízum.
2016. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező szerb vagy ukrán állampolgár
2016. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!