Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit csináljak? Wizzair kuponok...

Mit csináljak? Wizzair kuponokkal fizettem a repülőjegyeket Barcelonába és vissza, a becsekkolást gond nélkül meg tudtam csinálni az odafele útra, visszafelére viszont az utolsó lépésnél 1,44 eurót kellene fizetni adminisztrációs költségként.

Figyelt kérdés
Itt elvesztettem a fonalat.Egyrészről legyek 30 napon és 3 órán belül, hogy be tudjak online csekkolni, másrészt ha 14 napon belül vagyok, akkor nem tudok mégsem emiatt becsekkolni. Ez így paradoxon.

2016. jún. 25. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Hat, akkor fizesd ki ezt a "hatalmas osszeget" es meg van oldva ez a problema amit nem is ertek igazabol hogy miert problema. Nem 150 eurokat kertek pluszban hanem cirka 350 forintot.
2016. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, mi lehet ez a díj, de talán 1,44 € nem vág földhöz... Olcsóbb, mint felhívni őket.
2016. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Bocs,lemaradt egy fontos info,pedig bemásoltam eredetileg.Nem engedi a bankkártyás fizetést,mert azt írja:Az alábbi esetekben nem lehetséges a banki átutalásos fizetés:ha a járat 14 napon belül indul.

Nem az összeg a lényeg tehát,hanem hogy nem tudom kifizetni,mert nem engedi.Addig meg nem tudok becsekkolni.Amúgy július 4-én jönnénk vissza.

2016. jún. 25. 08:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat akkor hivd fel oket. Mast mi itt nem fogunk tudni mondani.
2016. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kártyás fizetés meg az átutalás az 2 külön dolog. Biztos, hogy nem engedi a kártyás fizetést?
2016. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is 2 különböző dolog,viszont pontosan ez a megfogalmazás az oldalon,de egyértelműen kártyás tranzakciót próbálnék bonyolítani,mivel azonnal megjelenik a kártyaadatok helye,a végén azonban hibát ír ki,mikor elküldeném a pénzt.
2016. jún. 25. 09:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem adminisztrációs költség, hanem a kuponok egyszerűen nem fedezték a jegyárat 100%-ban, hanem ez az 1.44 euró fennmaradt az árból, viszont valamit nagyon benézel, mert kártyával lehet fizetni bármikor, banki átutalással nem lehet 14 napon belüli út esetén.
2016. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A kuponok bőségesen fedezték a repjegyek árát,még benn is maradt vagy 7000 Ft,de nem adnak ugye vissza belőle.Oda is van írva a jegyek mellé,hogy rendezve.Viszont mind a 4 kuponnak egyenként 0,36 euro kezelési költsége keletkezett csak a spanyol oldalon,amikor megvettem 1 hónappal ezelőtt a jegyeket,akkor nem kértek pluszban semmit,csak most a becsekkolásnál.Amikor kitöltök minden kártyaadatot,akkor meg 3004-es hibát ír ki 1 perc várakozás után,minden böngészőből.A banki átutalás valóban nem tartozik szorosan ide,csak ott olvastam.Viszont a wizzair fb oldalán rengeteg a panasz most az online fizetésekkel kapcsolatban,úgyhogy valószínű náluk lesz a hiba,még pár nap belefér,remélem megjavul.
2016. jún. 25. 18:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, majd írd meg légyszi mi lett!
2016. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Találtunk egy nem emelt díjas telefonszámot a wizzair-hez,de 2×-i nekifutásra sem tudták,hogy mi lehet a probléma,náluk nem is jelentkezett ez az 1,44 euro,annyit láttak,hogy minden rendben van a foglalással.Mivel nem tudták megoldani,így állítólag ingyen fogunk tudni becsekkolni a reptéren visszafelé.Hát kíváncsi leszek.
2016. jún. 27. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!