Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Emirates tapasztalatok?!

Kuinagi kérdése:

Emirates tapasztalatok?!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy millió ilyen topic van de engem ez az egy légitársaság és az ő szabályaik érdeklenének.

Most utazok először és az Emirates légitársaságot választottuk. Arról szeretnék érdeklődni, hogy innivalót, cigit,kontaktlencse tartót és folyadékot és pl egy golyós miniparfümöt fel tudok e vinni a kézipoggyászba, illetve kinek milyen tapasztalatai vannak velük kapcsolatban. Elég hosszú utam lesz Dubai-i átszállással ezért az innivaló fontos lenne. Illetve a térdemben van kb 10éve 2db rögzítő csavar, ez lehet gond a reptéren? milyen dokumentumok kellenek hozzá? A válaszokat előre is köszönöm. Ha lehet csak olyanok írjanak akiknek van is tapasztalata ebben a témában.



2016. júl. 3. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A vilag egyik legjobb legitarsasaga, innivalot felesleges vinned, az naluk alap hogy akkor es azt kersz amit szeretnel. Ok azert kicsit mas kategoriaju uzletpolitikaval dolgoznak mint a viccair es tarsai. A tobbi kerdesed alap legiszabalyokra vonatkozik, nem az emirates szabja meg. Kezipoggyaszban 10×100 mili folyadek a maximum lezarhato (mullerben is kapsz) muanyag zacskoban tarolva. A terded meg senkit nem fog erdekelni, ha becsipog elmondhatod, es megnezik azt a teruletet.
2016. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ!Az innivaló miatt már nem aggódok
2016. júl. 3. 16:50
 3/6 Béluska2016 ***** válasza:

Ők a legjobbak és legdrágábbak, de szerintem észre vehetetlen a "nagyok" közti különbség. Sajna mindenre nemzetközi előírások vannak, az előttem válaszoló, tökéletes választ adott. Gondolom Ázsiába mész, élvezd az utat. A csirkés kaját válaszd a repülőn. A dubai reptéren sok képet csinálj, életre szóló élmény, és látvány. Itt kezdődik az a "lazaság" ami az egész Ázsiát átitatja. Laptop, teló, tab, stb. lítium akksis kütyü, csak a kézipoggyászban lehet, külön tálcába kell tenni, némileg átnézik. A térded miatt ne aggódj. A feladott poggyász (talán) max 33kg lehet, az Emirates-nél. Ezt viszont a légitársaságok maguknak határozzák meg, elvileg a jeggyel együtt adnak apróbetűs infót. Ha nem érdeklődj utána, de ez inkább hazafelé lesz érdekes. :) A Budapest-Dubai gépen lesz magyar stewardess, az ázsiain már nem.

[link]

Jó utat!

2016. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Igen Japánba utazok és ez az elsö utam ezért vagyok kicsit elveszve a szabályok közt。Megnyugtató hogy magáról az emirates-röl csak jót írtok。Még 1x köszönöm a válaszokat
2016. júl. 4. 07:05
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

A rögzítő csavarokról annyit, hogy legyen nálad az az orvosi papír ami igazolja, hogy kórházban tették be.

Nekem implantátum csavarok vannak az állkapcsomba, és egyszer kérték a kis könyvet erről. Jobb ha nálad van, ha nem is kérik de ott van..

2016. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infot, remélem a háziorvos tud adni valami igazolást mert aki mûtött anno már nincs az országban...
2016. júl. 5. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!