Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vásároltam repűlőjegyet, úgy...

Klárika Szilágyi kérdése:

Vásároltam repűlőjegyet, úgy volt, hogy elutazom Egyiptomba, de a szívem miatt nem javasolt. Lekelett mondanom az útat, a pénzemet nem téritik vissza, nagyon nehezen raktam össze a rokkantsági ellátásomból. Mittegyek? Mit javasoltok? , . Klárika, ,!

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 17:57
1 2
 1/13 anonim válasza:

Igaz nem repülő ,de vonatjegyekről tudom hogy kereskedni is szoktak vele.olvsobban eladják hamegy valaki hogy legalább ne kidobott pénz lefyen ha máskor utaznaes nem használná fel.


Gondolom repjegyekkel is lehet ezt jatszani.ertekesitsd olyannak akinek jo az az idopont ami a jegyeden van es menni akar egyiptomba.keresd őket

2016. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
*olcsobban eladni
2016. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Repülőjegyet eladni gyakorlatilag a lottó ötössel ér fel, sokan próbálják sikertelenül az index fórumán.

De ha kérsz orvosi szakvéleményt arról hogy nem javasolt utaznod akkor a légitársaságok általában ezt figyelembe véve vissza adhatják vagy az egész jegy árát vagy jelentős részét. Más megoldás nincs.

2016. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Béluska2016 ***** válasza:
Mi a baja a szívednek? Egyiptom, nem javasolt, vagy a repülés? Visszafizetik a repjegynek is, de csak egy minimális 20%-40% részét. Jobban jársz, ha eladod, de ott a névre (át)írás költsége magas, szóval a vevő sem fog túl sokat adni érte, mondjuk 50%-ot. Úgyhogy, sajnálom, de ez eléggé bukta. Talán mégis menned kéne?
2016. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gondolom a nagyon meleg miatt nem javasolják.

Mikor mennél?

2016. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogjak visszateriteni, megjegyzem jogosan, hiszem a szivproblema nagy valoszinuseggel nem a jegyvasarlas utan allt be, hanem mar a problema korabbi tudataban lett megveve az alapbol nem visszateritheto jegy sajat felelossegre.
2016. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Béluska2016 ***** válasza:
Nyilván valóan törekedni fognak rá, hogy minél kevesebbet adjanak vissza, a mai világ sajnos ilyen. :( A hozzászólónak, sajnos igaza van, hogy a jegy vásárlásnál te tisztában voltál a betegségeddel, ezért ők nem felelősek. A te tévedésed, nem az ő hibájuk, mulasztásuk, ennek fényében (ne így legyen), de lehet egy fillért sem fogsz kapni. Amit én írtam, az is az én "bakim" volt és én 25%-ot kaptam vissza 4 hónap várakozás után, ráadásul Ázsiában, egy Európában nem is nagyon ismert ország légitársaságától.
2016. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szeretném kérni az itt válaszolókat, hogy ne adjanak olyan tanácsot, ami törvénybe ütközik.

Értem én, hogy klárika szívesen eljátssza a hülyét ha kell, de az orvosi igazolásos dolog CSALÁS. A csalás pedig BŰN.

Bűnre pedig nem bíztatunk senkit. Ha pedig sok ilyen hülyeséget beszéltek, akkor egy nap szigorítanak minden orvosi papíros dolgon...

2016. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, miért lenne csalás, jóhiszeműen elhiszem hogy baja van, akár mikor perforálhat egy féregnyúlvány, előjöhet egy addig rejtett szívbetegség mert pl most csináltak neki egy szív UH-t, vagy egy terheléses EKG-t, most derült ki valakiről hogy tumoros stb
2016. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mikor mennék?Augusztus 8-22ig.Amásik pedig,valóban fáj a szívem szedem a nitromint és a vérnyomásom is magas,sőt fulladok ha nagy a hőség,és ha zárt helyen vagyunk-erre pipát használok,mindről papirom van.Nem vagyok csaló,,ez az igazság,,!!
2016. júl. 10. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!