Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Pár napon belül megyünk...

Pár napon belül megyünk repülővel utazni. Még sosem utaztam repülővel ezért nem tudom, hogy a repülőn milyen az idő. Milyen ruhát érdemes felvenni (melegebbet vagy az időjárásnak megfelelőt)?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az idojarasnak megfelelot.
2016. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A homerseklet alacsonyabb lesz mint a Juliusi nyari meleg :) A cabinban egy friss es legkondicionalt levego kevereket kapsz ami eleg huvos.

Rovid uton nem egy nagy dolog, de 8-9 oras uton elegge irritalo lehet. meg a gepen dolgozoknak is.

2016. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm. :)
2016. júl. 11. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Rétegesen öltözz fel :) Hideg van a repülőn! :)
2016. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, ki mennyire fázós. Én még sosem fáztam a repülőn, másokat meg mindig látok, hogy felöltöznek. De egy pulóvernél több szerintem semmiképpen sem kell, azt meg le tudod venni, ha úgy adódik.
2016. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm. Egy pulóver még belefér. :)
2016. júl. 11. 21:36
 7/9 Béluska2016 ***** válasza:
36%
Én fázós vagyok! Két pulcsit mondok, meg ne mezítláb. Bár adnak egy plédet, de az édes kevés. (nekem) A gáz ha Ázsiába mész, mert nagykabátba leszállni 40 fokba, kicsit sem futurisztikus látvány. Egy vékonyabb pulcsi pedig ott is kell (nekem) mert minden étterem, pláza, metró, Meki, stb. nagyon le van hűtve légkondival!!! Nagyon idióták, de ez van, kint 35-40, bent 16-18 fok. Nehéz megszokni.
2016. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Görögbe megyek. :)
2016. júl. 12. 13:48
 9/9 Béluska2016 ***** válasza:
76%
Gondolom Görögben is meleg van, a "nagykabát" oda se kéne. De mondom én fázós vagyok. Ülnek a repülőn rövidnadrág, strandpapucs, egyszálpoló összeállításban is. Nem kérdeztem soha fázik-e! De én betakarózom. A Görögök légkondi szokásairól nincs infóm, sosem voltam ott még.
2016. júl. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!