Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Érdemes 3 hónapos babának...

Érdemes 3 hónapos babának saját helyet foglalni a gépen, vagy jó ha ölben utazik?

Figyelt kérdés

Hosszú repülőút lesz, először egy 2 órás majd egy 8,5 órás, közte 1,5 óra átszállás.


Szerintem 25.200 Ft-ot megér, hogy saját helye legyen, de a család szerint felesleges. Vélemények, tanácsok?


2016. júl. 18. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha jol tudom, kell is neki a sajat a hely, mert baleset veszelyes lenne olben utaznia, hiszen hogyan lenne o bekotve olben? Egy esetleges turbulencianal meg mi lenne, te probalod fogni o meg esetleg beleutheti a fejet nagyobb lokes eseten barhova? Mindenkepp kell neki hely. De ez csak az en velemenyem.
2016. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a légitársaságnál, honlapon, e-mailben vagy telefonon. Bár én csak fapadossal utaztam eddig, sok gyereket láttam, a picik (1-2 éves kor alatt) a mama ölében ültek, az övhöz rögzíthető plusz babaöv segítségével. De hogy egy ilyen pici babánál ez hogy működik, nem tudom.
2016. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 honapos babanak ne vegyel jegyet, nem tudod a szekbe bekapcsolni.

Babaknak ilyet szoktak:

[link]

[link]

[link]


Hivd fel a legitarsasagot!

2016. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 eves kor alatt a legitarsasag nem is ad el a gyereknek sajat jegyet. En sokszor repulok haza a lanyommal, 11 oras az ut. Most 2 es fel eves. A hosszu repulouton csak addig ul a gyerek az anyja oleben amig fel es leszallunk (de addig nem is ulhet mashol, egy kulon az anya overe csatolhato biztonsagi ovvel kotik be), utana pedig egy falra szerelheto bolcsoben alszik a gyerek (es ennel fogva kb a tietek a legjobb hely a gepen, kozvetlenul az elso sorokban wc mellett vagy a B747-es eseteben kozvetlenul az orrban ahol van rendes labhely:))

Rovid uton es keskenytorzsu gepeken vegig az anya oleben kell ulnie. Nem kap kulon ulest mert nincs ra valo biztonsagi ov.


Viszont par jotanacs : a babad meg nagyon fiatal, ezert legyen nalad egy cumi vagy adj neki teat pl hogy szopizzon fel-es leszallaskor nehogy karosodjon a dobhartyaja.

Keszulj arra is, hogy nem fog feltetlenul annyit enni mint szokott. Az enyem pl tobbszor evett nagyon keveset. Ha tapszeres baba akkor erre keszulj fel, es vigyel magaddal elegendo adag tapszert.

Lazcsillapito legyen nalad, az en gyerekem pl minden egyes alkalommal belazasodott eleinte. Most mar hozzaszokott.


Jo utat!

2016. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!