Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz air online vásárlás hogy...

Wizz air online vásárlás hogy működik?

Figyelt kérdés
Most fogok először utazni. Tehát megveszem a jegyet oda, aztán a visszautat is. Mit kell kinyomtatni? Hogy működik a reptéren?

2016. júl. 24. 17:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és az a kérdésem, hogy nem retúrjegyet vettem. Tehát külön vettem meg a visszafele utat az baj?
2016. júl. 24. 17:22
 2/11 anonim ***** válasza:
Végigmész a vásárlási folyamaton,kiválasztod mi kell neked.Ha online check-int választasz ,akkor be kell csekkolni online és kinyomtatni a beszállókártyát és kész.Ha reptéri utasfelvételt választasz,akkor a reptéren is becsekkolhatsz úgy,hogy odamész a check-in pulthoz.:) Nem kell ilyenkor semmit nyomtatni.
2016. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha a reptérit választom ott kell fizetni?:)
2016. júl. 24. 17:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Az online ingyen van, a reptéri 3100Ft azt hiszem,de majd látni fogod mikor kiválasztod a jegyvásárlásnál.
2016. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt hol tudom megnézni, hogy közvetlen járat-e?
2016. júl. 24. 17:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Wizzairnél csak közvetlen járatok vannak
2016. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oh még soha nem utaztam, szóval fogalmam sincs semmiről. :D Nagyon köszönöm:)
2016. júl. 24. 17:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak kérdezz bátran!:D
2016. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább olvasson, keressen a kérdező, többre megy vele... :)
2016. júl. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nehogy véletlenül keressen vagy olvasson, isten ments, már legalább két napja nem volt olyan thread hogy "még életemben nem repültem mit csináljak" és erre mindig van valami buzgómókus aki beírja a Karamazov Testvérek hosszú válaszát hogy mi a teendő a reptéren amikor azt legfeljebb egy vak és süket ember tudja elrontani -- száz és százmilliók világszerte sikerrel megoldják.


Ugyan már ne légy hülye, kimész a reptérre, használod a két szép szemedet és ami közte van és kész.

2016. júl. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!