Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülőjegy vásárlás online,...

Repülőjegy vásárlás online, wizzair?

Figyelt kérdés
Először fogok repülőjegyet vásárolni, és ezen az oldalon néztem ki egy járatot, de fogalmam sincs, hogy hogyan működik a dolog, aki ért hozzá elmondaná, hogy miként is működik a dolog ?
2011. júl. 5. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az oldal lépésről lépésre elvezet, mit hogy kell tenned. Annál egyszerűbben nem tudom leírni.
2011. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, csak ha banki átutalással szeretnék fizetni, akkor regisztrálni kell, és akkor ilyen adatokat kell megadni pl, hogy utazási iroda azonosítója, ügynökség neve, menedzser, szóval ezt nem értem, ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném!
2011. júl. 5. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is mindig banki átutalással vásárolok a wizzairnél jegyet,és soha nem kérte azokat amiket te leírtál..

Én is csak azt tudom mondani mint az első..lépésről lépésre mindent leír,hogy tudja követni az ember.

Talán lépd túl a regisztrációt..

2011. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!