Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőn ha megvan szabva...

A repülőn ha megvan szabva hogy egy táska amit felviszek max 23x40x55 lehet akkor az baj ha vagy 2 centivel tobb?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, az baj. Kisebb lehet, nagyobb nem.
2016. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
A repülőn ha meg van szabva hogy Amerikába megy akkor az baj ha Debrecenbe megy?
2016. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha megmérik, akkor bizony baj!
2016. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha hátiusákról van szó, ami rugalmas, akkor nem baj.
2016. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Egy időben (kényszerű reptéri várakozásaim közben) fotósorozatot csináltam azoknak az elbizakodottaknak a kálváriájából, akik úgy indultak neki, hogy jó lesz az a bőrönd, kicsit nagyobb csak, de ők majd fölviszik.

Aztán akadt, aki mindenét zacskóba gyűrte, a táskát hátrahagyta, mert olyan magas büntetést kellett volna a túlméretes csomagja miatt fizetnie.


Ne higgy kérlek azoknak, akik olyannal hencegnek, ők micsoda csomagokkal járnak. Hidd el, a büntetés elég magas összeg ahhoz, hogy kockáztass.

Amúgy teljesen jogos a légitársaságok szigora. Megegyeztetek, ők elvisznek, te pedig betartod például a méret- és súlyhatárokat.

2016. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ melyik légitársasággal mész! A hagyományos társaságok nekem soha rá sem néztek a gépre felvitt táskámra, se a mérete se a súlya nem érdekelt senkit :) Fapadosaknál (wizz, ryanair..) viszont bele kell férjen a táskád a kitett keretbe.
2016. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
a wizzair a veszélyes, ott külön cég nézi a méretet. a ryanair egyszer se ellenőrzött még engem
2016. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha összenyomható, akkor nem baj. Fapadosék bele szokták próbálni egy keretbe, és ha nem fér bele, akkor nem viheted fel. A nem fapadosok csak ránézésre mondják meg, hogy mehet-e, de azért a helyedben nem bíznám a véletlenre.
2016. aug. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
attól függ. Ha rugalmas táska és bele tudod állítani a kitett keretbe akkor viheted. ha nem akkor nagyon magas a buntetes.
2016. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Jet2-vel repültem, ott is bele kellett tenni egy keretbe/kosárba de az enyém majdnem félig kilógott, csak így oldalasan fért bele. Senki semmit nem szólt érte.
2016. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!