Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ingyenesen felvihető a Ryanair...

Ingyenesen felvihető a Ryanair gépre egy 55x40x20 és egy 35x20x20 táska?

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 12:32
 1/7 anonim válasza:
2016. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
En elolvastam inkabb a kerdezo helyett mert a kerdesbol kiindulva nala biztosan nem lehet megnyitni a ryanair hivatalos oldalat tajekozodas celjabol. A valasz igen.
2016. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

" mert nem tudta meg belőle "


Édes Istenem. Tudtam hogy sz*r az oktatási rendszer, de hogy az emberek nem tudják értelmezni azt ami le van írva, az már fáj.

2016. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Mert hogy nem volt a meretek melle irva hogy ez ingyenes es ezert nem derult ki szamara. En ezt kaptam privatban :D.
2016. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem kell kibeszélni... Nem mindenki született repülés kompetensként :D Szoktam repülni Bécsből és Pestről is, sokszor lehet érezni a magyarok határtalan értetlenségét és meglepődöttségét főleg a fapados pultoknál. A hab a tortán amikor Bécsből repül a németül nem beszélő magyar és azt se tudja mi az a Gate C41. Szóval még az is jobb ha itt megkérdezik...
2016. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem repules kompetencia, hanem nem tud ertelmezni egy 10 szavas magyar mondatot. Ezeket a varazslatos jeleneteket meg en is rendszeresen latom es inkabb rejtegem az utlevelemet nehogy engem kezdjenek informacios pultnak hasznalni.
2016. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, felvihető. Én is ilyen társkákat szoktam vinni, és semmi gond nincs vele.

Azonban ha tele van a gép, akkor a nagy kézipoggyászt a gépbe való beszállás előtt elkérik, és a csomagtartóba kerül, mivel a 180 személyes Boeing 737-800-as ülések fölötti csomagtartóiban csak 90 db 55*40*20 cm-es bőrönd fér el. A célállomáson a futószalagról kapod meg, mintha feladott poggyász lett volna. Fizetni ekkor sem kell érte, ami a jegy árában benne van, az akkor is ingyenes, ha a helyszűke miatt a csomagtartóban utazik.

2016. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!