Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha bemegyek reptérre egy...

Ha bemegyek reptérre egy egyirányu párezres fapados jeggyel csak hogy vásárolgassak, ki tudok sétálni anélkül hogy el is kéne repüljek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de ennek mi értelme lenne? A reptéren semmi nem olcsóbb, sőt...
2016. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg ki, de ez engem is erdekelne hogy mit szeretnel ott vasarolni, mert egy-egy parfum akciotol eltekintve magyar viszonylatban minden ugyanolyan vagy dragabb mint az uzletekben.
2016. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt hallottam olcsó a cigi :D
2016. aug. 20. 15:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olcsobb, de csak akkor, ha a jegyed EU-n kivulre szol, pl. tengerentulra repulsz. EU-n belul repulve pontosan ugyanannyi, mint a boltokban. Minden vasarlasnak bescannelik a beszallokartyat, jegyet, szoval trukkozni sem tudsz vele.. Igazan olcso jegyet meg csak EU-n beluli fapadosra talalnal (Milano, Brusszel, stb), szoval egyaltalan eri meg ezt bejatszanod.
2016. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Simán ki tudsz menni, de azért szemelyi legyen nalad.
2016. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja hülyeseget irtam, hisz az evidens :)

Na szóval ki tudsz igen.

2016. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#4 és mi van ha a fapados "eldobható" repjegyem EU-n kivülre szól de aztán hopp meggondolom magam és kisétálok a bevásárlószatyraimmal? Feltételezem a kisétálás ugyanott történik ahol az érkező emberek jönnek ki és akkor én is választhatok a piros és a zöld folyosó között. Vagy nem?
2016. aug. 20. 16:32
 8/11 A kérdező kommentje:
Kijev 8 ezer :) Jó lehet így sem éri meg, de ki tudja.
2016. aug. 20. 16:35
 9/11 A kérdező kommentje:
4 ezerért is van...
2016. aug. 20. 16:37
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
A duty frees szatyrok megkulonboztethetoek eleg konnyen (kulon matrica van rajtuk, meg ranezel es rogton latod hogy az az), igy nem valoszinu hogy fognak hagyni vele elslisszolni teljesen mindegy hogy te melyik folyosot szeretned valasztani. Eleg sokszor repulok es a zold folyoson is ulnek, allnak rendorok(?).
2016. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!