Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 2 centiméterrel nagyobb a...

2 centiméterrel nagyobb a kézipoggyászom a megengedettnél. Szerintetek gond lehet?

Figyelt kérdés
Ryanair-el fogunk repülni. 55x40x20 cm a megengedett kézipoggyász méret. Nekem van egy bőröndöm ami 55x40x22 cm. Szerintetek megkockáztassam,hogy azzal megyek, vagy vegyek egy másikat? De azt semmiféleképpen nem szeretném,hogy a reptéren közöljék,hogy 50 eurót kell fizetnem, mert 2 centivel túlléptem a megengedett méreteket, és emiatt feladott poggyászként kezeljék. Volt már valaki ilyen helyzetben? Szerintetek mit tegyek?
2016. aug. 24. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En vennek egy masikat (lehet egesz olcsoakat is kapni 10 ezer alatt), de csak mert tul sok jogtalanul toporzekolo, hisztizo embert lattam mar a repteren ilyen esetekben. Ha 20 centire kotottel szerzodest, akkor az 20 centi legyen. Vagy viseld a buntetest.
2016. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

ÁÁÁáááá, nem lesz baj, menj csak nyugodtan. :)

Rengeteg olyan szellemi nyomorékot ismerek, akit szrrá büjntettek teljes joggal, mert csak két centivel volt nagyobb a csomagja.


Bár pár tisztázó kérdést föltennék. Elfogadtad, hogy adott mérettel utazol?

Szerintem elfogadtad. Ha a telefontársaságodnak azt írod, csak 20 másodperccel szeretnél többet telefonálni, mint amennyiért fizettél, ők mit mondanának?

A főnököd mit mondana, ha csak pár ezer forinttal akarsz több pénzt leakasztani róla, mint amilyen papírod van.



MIÉRT IS VAGY ITT? MI A KÉRDÉSED??????????

2016. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert ismerek olyat, akinek 5 centivel volt nagyobb a kézipoggyásza, és nem büntették meg.


Utolsó, neked mi bajod? Menstruálsz?

2016. aug. 24. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A Ryanairnel az utobbi idoben valoban kevesebbet szarakodnak a mericskelessel, keretbe dobalassal, mint a barbirozsaszin tarsnal, de azert az ordog sohasem alszik. Es mar bocs, de tudatosan tullepni a merethatart nagyon gaz dolog es tipikus peldaja az "en nem tartom be a szabalyt, de felhaborodok, ha rajtam szamonkerik"-hozzaallasnak. Ha 20 cm van megszabva az ingyenes pogyonak, akkor annyi van es kesz. Most gondolj bele, ha 150 ember gondolkodik igy, az mar 300 cm plusz.

Inkabb menjel kisebb boronddel vagy hatizsakkal.

2016. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Veszek egy másik bőröndöt,és akkor nincs is miröl beszélni :)

Köszönöm az őszinteseget! De ha úgy vesszük, még jó,hogy rákérdeztem. Lett volna pislogas

2016. aug. 24. 17:10
 6/9 Kései Sirató ***** válasza:
Vegyél nagyobbat, az a biztos!
2016. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem érdemes próbálkozni. lehet elfogadják, de lehet hogy nem. azért azt a 50 €-nyi büntetést másra is lehetne költeni.
2016. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fapadosoknál elég szigorúan veszik az ilyesmit. Szerintem inkább vigyél másikat. A hátizsák egyébként jobb, mert az összenyomható.
2016. aug. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. aug. 27. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!