Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy a péniszemb...

Miért van az, hogy a péniszemben oldalt van egy kemény valami? Amikor álló helyzetben van, akkor sokkal nagyobb és keményebb, amikor sima helyzetben van, akkor nem nagyon érződik. Ezzel mit lehetne kezdeni? (14 vagyok)

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mozgatható? A heréidben nem érzel semmit?

Egyébként nézesd meg urológussal (szívás, tudom, de jobb félni, mint megijedni).

2016. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mert ilyen a felépitése.Valamiből annak is lenni kell .

Van még több is csak nem tapogattad ki .

Keress rá a pénisz anatómiára és ott mindent megtudsz .

2016. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak pont ott fut egy vastagabb ér, ott a barátomnak is keményebb. Szerintem nincs bajod.
2016. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, ilyen mintha pattanás szerű cucc lenne de mégse az, méretben kb akkora nem?


Viszont kemény teljesen...

Fogalmam nincs mi ez, én kiszúrtam tűvel, előtte mindent lefertőtlenítve, és persze utána is, ilyen fehér undi trutyit nyomtam ki belőle :/


Azóta volt még egy pár, de most már nincsen egy jó ideje.

2016. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De amikor ott van a kezem akkor konkrétan érzem és nem tudok vele mit kezdeni :/
2016. júl. 28. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!