Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnél 2 évnél fiatalabb...

Wizzairnél 2 évnél fiatalabb csecsemő jeggyel babakocsit mekkora méretben/súlyban lehet ingyenesen felvinni? Mindenképp fel kell adni poggyászként vagy utastérbe is fel lehet vinni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Konkrétan minek az utasterbe a babakocsi? Nem lehet felvinni semekkorat, az ajtónál elveszik
2016. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a poggyásztérbe kerül a babakocsi, viszont ha akarod, tolhatod benne a gyerkőcöt a gép ajtajáig, nem muszáj a poggyászpultnál feladni. Súly és méretkorlátozás nincs ez esetben.
2016. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Eddig még nem szabályozták a kérdést, valószínű azért, mert senki nem akart egytonnás babakocsival repülni.

De jogos az elgondolásod.

Amúgy még soha senkinek nem engedtek babakocsit a fedélzetre, ahogyan azt az első elmondta.

2016. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem simán eltolom a babakocsit a lépcsőig, ők ott átveszik és bepakolják és nincs limit? Ez nagyon jól hangzik! Hogyan kapom vissza, majd pörög a többi csomaggal a végén vagy leszállásnál a lépcsőnél?
2016. aug. 24. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott, ahol elvettek tőled, tehát a gép bejáratánál fogod visszakapni
2016. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, nagyon hasznos volt a segítség, pláne, hogy a wizz többszöri telefonálásra sem vette fel az emeldíjas számon.
2016. aug. 24. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Szia, repterfuggo, ezzel vigyazz.

Parizsban pl minden egyes repteren mar a becsekkolaskor elveszik es csak a vegen veheted at, a csomagjaiddal egyutt.

Legyen nalad minden esetre egy babahordozo, engem mar sokszor megmentett az ilyen helyzetekben.

2016. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Ja es eddig EGYETLEN EGY repteren sem kaptam vissza a babakocsit az ajtonal, csak a csomagokkal egyutt. Pedig sokat repultem ket ev alatti gyerekkel. (Erintett repterek : Parizs CDG, Parizs Orly, St Denis de la Reunion, Mauritius, Johannesburg OR Tambo, Budapest Ferihegy.)
2016. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!