Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Menjek vagy ne menjek?

Menjek vagy ne menjek?

Figyelt kérdés
Szept. 28-án utaznék repülővel Dániába . A gond az hogy ahogy közeledik egyre jobban stresszelek az utazástól nehogy valami baj legyen pl kint történik vmi és nem tudom a nyelvet. Pedig biztositás eu kártya van. Engedjek a félelemnek és mondjam le? De utána meg megbánnám ha kihagyom
2016. aug. 29. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre mit lehet mondani? Aki ilyen hülyeségért lemondaná, az mondja is, mert annyi esze van. Nem Kambodzsába mész, hanem Dániába, ahol mondjuk 5-ből 4 ember kapásból folyékony angolsággal fog neked segíteni bármiben.
2016. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem semmiféleképpen se hagyd ki. Én is tegnapelőttértem haza Svájcból,repülővel voltam es nagyon jo volt. Elotte egy nappal persze engem is az ideg kerülgetett de végül ugy voltam vele hogy lesz ami lesz. És tessék magyon jol éreztem magam, fantasztikus volt. Aztmondanam csomagolj és érezd jol magad, mert ahogy elotte is irtad biztosan utana megbannad. Jo utazast! :)
2016. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem bevállalhatod! Keresztszüleim Dániában laknak, ha tudsz angolul, nem lesz a nyelvvel baj ( kb a nyolcvan éves nénikék is két perc alatt átváltanak angolra, nállunk Mo.n meg ha a szomszédnéninek elkezd valaki angolul beszélni, akkor az üldözi kezdi seprűvel meg hívja az ördögűzőt XD) egész jó a közösség is. Elv elég sok az arab, de nagyon közvetlenek, nincs velük probléma. Ha tartósan mész ki, pl fél évre vagy tovább, akkor szokd meg, hogy nagyon sok kaja nincs kint, ami itthon természetes. Pl túró, élesztő. Joghurtot vödörrel lehet csak kapni kb, normális felvágott nincs, vannak ilyen szalámifélék, de azok olyan fűszeresek hogy még szendvicsben sem tudják megenni keresztszüleim XD. Ha azt gondolod, hogy tele lesz majd ilyen kétméteres szakállas izomagy dán favágókkal, akik azért elég ilyesztőek, na, akkor nincs sokkal több mint itthon. Ott is eléggé sok az ilyen bájgúnár... Szinte csak azok vannak XD Sok a külföldi is. Szerintem annyira nem veszélyes egy ország, a repüléstől nem kell félni. Kb párhavonta mondanak ilyeneket hogy ott meg ott lezuhant egy gép. De vedd számba hogy Hány országból hány városból hány repülőgép száll fel és megy a célba sikeresen nap mint nap? Csak ezekről nem beszélnek... Nem fog semmi sem történni, nyugi, főleg hogy kb két óra az út.
2016. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!